NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Producenci

Producenci kotłów i grzejników do centralnego ogrzewania, którzy mają już ugruntowaną pozycję na rynku, stale inwestują w rozwój oraz nowoczesne technologie, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania to domena liderów branży grzewczej.

Renoma kotłów Viessmann, Vaillant, Rakoczy

Firmy prężnie działające od lat na światowych rynkach pokazują, jak można w jednym urządzeniu zastosować wiele rozwiązań i udogodnień. Kotły C.O. to już nie tylko ciepło płynące do grzejników, lecz także ciepła woda lub ogień w kominku i kilka innych opcji.

Wśród polecanych przez nas marek znajdują się te, które nieustannie towarzyszą nam w realizacjach na terenie województwa mazowieckiego:

Zadowoleni klienci potwierdzają, że kotły gazowe Vaillant i Viessmann, kotły zasypowe Rakoczy, a także grzejniki Purmo sprawdzają się w ich instalacjach centralnego ogrzewania jeszcze długie lata po upływie okresu gwarancji.

Kotły centralnego ogrzewania i grzejniki wysokiej klasy

System centralnego ogrzewania to ważna inwestycja, dlatego służymy fachową pomocą i instalujemy kotły oraz grzejniki w Warszawie, Piasecznie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu, a także bliższych i dalszych okolicach.

Urządzenia wchodzące w skład takiej instalacji dobieramy indywidualnie spośród najlepszych dostępnych na rynku.

TOP