NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kołton

Kotły Kołton to połączenie polskiej tradycji z dbałością o wysoką jakość wykonania, związaną z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi i dobrymi materiałami wykorzystywanymi w procesie produkcji. Kotły te są zgodne z normą PN-EN 303-5 oraz posiadają szeroką certyfikację w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Znak jakości kotłów Kołton

Po piętnastu latach od wejścia na rynek, firma Kołton postanowiła w znaczny sposób przebudować swój zakład i od tego momentu szczególny nacisk kładziony był na sukcesywne wdrażanie nowych technologii produkcyjnych.

Bezpośrednio z tym wiąże się rozbudowany park maszynowy, obejmujący urządzenia CNC, laserowe i plazmowe przecinarki, nowoczesne prasy krawędziowe i automaty spawalnicze.

Wszystko to pozwala na w pełni samodzielne produkowanie kotłów najwyższej i najbardziej restrykcyjnej, piątej klasy na:

Oferowane produkty

Wszystkie oferowane kotły C.O. projektowane są z naciskiem na funkcjonalność i estetyczny design, zgodny z obecnymi trendami w branży. Firma Kołton to gwarancja solidności wykonania, przystępnego wyglądu i wysokiej sprawności produkowanych kotłów na ekogroszek i inne paliwa stałe.

TOP