NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Purmo

Purmo to marka grzejników, która działa od wczesnych lat 70. i jest liderem na wielu rynkach europejskich dzięki wysokiej klasy komponentom. Powstałe w Purmo grzejniki spełniają oczekiwania nabywców, ciesząc się nieustannym zainteresowaniem.

Bogata gama grzejników Purmo

Każde pomieszczenie wymagające zamontowania w nim grzejników niesie dodatkowe wymagania. Wynika to między innymi z powierzchni, wilgotności powietrza, oraz docieplenia budynku, dlatego grzejniki Purmo zapewniają dobre rozwiązania do kuchni, łazienki, salonu.

Duży wybór grzejników Purmo sprawia, że można bezkompromisowo dobrać najlepsze modele do własnej instalacji centralnego ogrzewania.

Są to między innymi grzejniki:

  • łazienkowe,
  • dekoracyjne,
  • płytowe,
  • konwektorowe,
  • kolumnowe,
  • do ogrzewania podłogowego.

Grzejniki Purmo współpracują dobrze z kotłami centralnego ogrzewania, zarówno automatycznymi, jak i z ręcznym załadunkiem, na różne paliwa. Każdy etap produkcji tych grzejników gwarantuje przestrzeganie istotnych norm dotyczących jakości stali oraz materiałów lakierniczych.

TOP