NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Rakoczy

Pierwsze kotły Rakoczy powstały w 1970 roku i od tego czasu firma sukcesywnie wprowadza na rynek ciekawe rozwiązania dotyczące kotłów na paliwa stałe. Urządzenia te są niezwykle efektywne i sprawdzają się w domach oraz obiektach użytkowych.

Technologia produkcji kotłów Rakoczy

Profesjonalny park maszynowy wyposażony w światowej klasy urządzenia sprawia, że produkcja kotłów Rakoczy, od przygotowania elementów po malowanie warstw zewnętrznych, przebiega precyzyjnie i sprawnie.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierów projektujących kotły Rakoczy, do klientów trafiają funkcjonalne i estetyczne modele. Wśród nich w stałej gamie produktowej znajdują się między innymi kotły dwupaleniskowe, ale też jednopaleniskowe:

  • na drewno,
  • na ekogroszek,
  • węglowe,
  • uniwersalne.

Są to kotły automatyczne lub sterowane ręcznie, wyposażone w użyteczne opcje oraz precyzyjne czujniki. Dzięki temu osoby wybierające kotły Rakoczy otrzymują wysokiej klasy urządzenia dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań w dziedzinie centralnego ogrzewania.

TOP