NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Viessmann

Marka Viessmann jest obecna na rynku od 1917 i stała się prekursorem wielu obecnych standardów, również w dziedzinie kotłów gazowych. Zarówno kotły i grzejniki Viessmann są proekologiczne, bezpieczne dla człowieka oraz przyrody.

Technika grzewcza w kotłach gazowych Viessmann

Viessmann oferuje grzejniki i kotły gazowe wnajwyższej klasy. Ich parametry, a także funkcjonalność pozwalają stworzyć instalację centralnego ogrzewania, która zapewnia ciepło na każdy dzień sezonu grzewczego. Dzięki temu można skutecznie regulować temperaturę wnętrz.

Bogata gama rozwiązań z logo Viesmann dotyczy zarówno jednostkowych urządzeń, jak i całych instalacji. Są one godne polecenia ze względu na funkcjonalność oraz dobre efekty podczas obsługi ogrzewania:

  • domów jednorodzinnych,
  • domów wielorodzinnych,
  • obiektów przemysłowych,
  • obiektów połączonych w sieciach lokalnych.

W przypadku sieci lokalnych popularne jest łączenie kilku rodzajów kotłów, dzięki czemu awaria jednego urządzenia nie zatrzyma ogrzewania lub dostępności ciepłej wody w całej sieci. Kotły gazowe Viessmann oraz grzejniki dobrze sprawdzają się w takich instalacjach.

TOP