NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kocioł na ekogroszek – rozsądna inwestycja w oszczędne ogrzewanie domu w Ciechanowie

Kocioł z podajnikiem na ekogroszek

Nasz Klient z Ciechanowa kupił stary dom, który wzniósł na nowo na świetnie zachowanych fundamentach. Był zdecydowany na kocioł, który można opalać ekogroszkiem, i już podczas pierwszej rozmowy z nami podkreślał wiele razy, że przede wszystkim zależy mu na tym, by we wszystkich pomieszczeniach można było uzyskać optymalną temperaturę. Obawiał się sytuacji, w której jedno z pomieszczeń będzie chłodniejsze od pozostałych.

Kotły C.O. na ekogroszek to większa efektywność cieplna

Piece C.O. na ekogroszek są nowoczesnym rozwiązaniem, które łączy w sobie efektywność, rozumianą jako duża ilość uzyskanego ciepła, i znaczną oszczędność w porównaniu choćby z wydatkami na ogrzewanie olejowe.

Zainteresowanie kotłami na ekogroszek jest związane z tym, że jest to wydajna forma ogrzewania, którą można traktować jako świetną inwestycję na lata we własny komfort cieplny.

Bezpieczny montaż pieca C.O.

Model pieca C.O. na ekogroszek zawsze należy dobierać indywidualnie, sugerując się przede wszystkim metrażem domu oraz oczekiwaniami co do efektów cieplnych, które zapewnią komfort domownikom. Im kocioł bardziej pojemny, tym większy czas stałopalności, czyli po prostu rzadziej trzeba zaglądać do kotłowni, ponieważ kocioł dłużej pracuje na jednym zasobniku paliwa.

Poza standardową instalacją kotła C.O., w domu naszego Klienta z Ciechanowa położyliśmy również ogrzewanie podłogowe na parterze, które jest połączone z piecem. Zgodnie z prośbą Klienta, pokojowy regulator temperatury zamontowaliśmy w kuchni. Urządzenie to pozwala ustawiać w systemie dziennym lub tygodniowym poziom temperatury w pomieszczeniach.

Kotły i Grzejniki z Warszawy zapraszają

Instalacja kotła oraz montaż ogrzewania podłogowego wykonaliśmy tego samego dnia, dzięki czemu na pozór skomplikowana realizacja została wykonana sprawnie, a Klient był usatysfakcjonowany.

TOP