NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki Purmo

Model grzejnika Purmo

Przegląd grzejników płytowych Purmo

Purmo to rozpoznawalna na rynku marka grzejników. Oferta producenta została przygotowana tak, by odpowiedzieć na różnorodne potrzeby, począwszy od funkcjonalności, na estetyce kończąc. Jedną z ciekawszych...

Grzejnik płytowy Purmo Compact

Purmo Compact

Grzejniki płytowe Purmo Compact są idealne do instalacji centralnego ogrzewania. Dobrze współpracują z kotłami gazowymi, kotłami na ekogroszek, czy pellet, dając odpowiednią ilość ciepła w każdym ogrzewanym...

Grzejniki Purmo to stalowe grzejniki płytowe wysokiej jakości. Stanowią doskonałe wyposażenie domowej instalacji grzewczej między innymi ze względów estetycznych – dobrze komponują się z wystrojem wnętrz.

Stale udoskonalany proces produkcji grzejników Purmo sprawia, że są to elementy z dziesięcioletnią gwarancją. Ten przedłużony okres gwarancyjny obrazuje, jak zaawansowane technologie mają tu zastosowanie na każdym etapie powstawania danego grzejnika.

Marka Purmo jest liderem grzejników

Sieć dystrybucji w Polsce obejmująca 250 autoryzowanych dealerów stawia markę Purmo na pozycji lidera rodzimego rynku techniki grzewczej. Grzejniki Purmo to między innymi modele:

to prosty montaż oraz duża wydajność.

Z naszej gamy produktów grzejniki Purmo są wybierane bardzo często, dlatego znajdują się w stałej ofercie. Jeśli szukacie Państwo dobrych grzejników w województwie mazowieckim: Warszawie, Piasecznie, Ostrołęce, Płocku czy Radomiu, warto skorzystać z naszej propozycji.

TOP