NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki Purmo

Model grzejnika Purmo

Przegląd grzejników płytowych Purmo

Purmo to rozpoznawalna na rynku marka grzejników. Oferta producenta została przygotowana tak, by odpowiedzieć na różnorodne potrzeby, począwszy od funkcjonalności, na estetyce kończąc. Jedną z ciekawszych...

Grzejnik płytowy Purmo Compact

Purmo Compact

Grzejniki płytowe Purmo Compact są idealne do instalacji centralnego ogrzewania. Dobrze współpracują z kotłami gazowymi, kotłami na ekogroszek, czy pellet, dając odpowiednią ilość ciepła w każdym ogrzewanym...

Grzejniki Purmo to stalowe grzejniki płytowe wysokiej jakości.

Stanowią doskonałe wyposażenie domowej instalacji grzewczej między innymi ze względów estetycznych – dobrze komponują się z wystrojem wnętrz.

Stale udoskonalany proces produkcji grzejników Purmo sprawia, że są to elementy z dziesięcioletnią gwarancją. Ten przedłużony okres gwarancyjny obrazuje, jak zaawansowane technologie mają tu zastosowanie na każdym etapie powstawania danego grzejnika.

Marka Purmo jest liderem grzejników

Sieć dystrybucji w Polsce obejmująca 250 autoryzowanych dealerów stawia markę Purmo na pozycji lidera rodzimego rynku techniki grzewczej.

Obecnie Purmo zajmuje się tworzeniem grzejników:

 • dekoracyjnych — odpowiednich do podkreślenia charakteru stylowych wnętrz,
 • łazienkowych — łączących w sobie estetykę i funkcjonalność,
 • konwektorowych — charakteryzujących się nowoczesnym designem,
 • płytowych — wyposażonych m.in. w zintegrowany system zarządzenia, nad którym pieczę sprawuje British Standards Institution Quality Assurance,
 • kolumnowych — przypominających swoim wyglądem kaloryfery,
 • kanałowych — przeznaczonych do zamontowania w podłogach ogrzewanych pomieszań,
 • elektrycznych — występujących w różnych formach (np. płyt lub kształt litery S), zasilanych przy pomocy prądu.

to prosty montaż oraz duża wydajność.

Marka Purmo jako lider wśród producentów grzejników

Sieć dystrybucji marki jest imponująca. W samej Polsce znajdujemy ponad dwustu pięćdziesięciu autoryzowanych dystrybutorów.

W opinii wielu sprzedawców Purmo zasługuje na tytuł lidera, jeśli chodzi o produkcję elementów techniki grzewczej. Na korzyść przemawia tutaj wiele czynników od wydajności urządzeń po łatwość ich montażu.

Grzejniki Purmo można znaleźć także w ofercie naszej firmy. Ponieważ są one jednymi z najczęściej wybieranych przez Klientów, dbamy o to, aby zawsze była możliwość zakupu w dowolnej chwili.

Zajmujemy się dystrybucją grzejników charakteryzujących się solidną konstrukcją na terenie całego województwa mazowieckiego, a w szczególności w:

 • Warszawie,
 • Piasecznie,
 • Ostrołęce,
 • Płock,
 • Radomiu.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

TOP