NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Przegląd grzejników płytowych Purmo

poniedziałek, 25 Wrzesień 2017

Purmo to rozpoznawalna na rynku marka grzejników. Oferta producenta została przygotowana tak, by odpowiedzieć na różnorodne potrzeby, począwszy od funkcjonalności, na estetyce kończąc. Jedną z ciekawszych dziś propozycji są grzejniki płytowe. Zobaczmy, co zdecydowało o tym, że wyróżniają się na tle innych urządzeń grzewczych.

Purmo Compact

wtorek, 14 Lipiec 2015

Grzejniki płytowe Purmo Compact są idealne do instalacji centralnego ogrzewania. Dobrze współpracują z kotłami gazowymi, kotłami na ekogroszek, czy pellet, dając odpowiednią ilość ciepła w każdym ogrzewanym pomieszczeniu. Dla bezpieczeństwa powierzchnie boczne grzejników oraz góra obudowane są specjalnymi osłonami. Dostępne w wielu rozmiarach grzejniki pokojowe Purmo pozwolą dobrać właściwy grzejnik dla danego metrażu. Standardowy kolor

TOP