NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki Radson

Grzejniki belgijskiej marki Radson to urządzenia o bardzo wysokiej jakości wykonania i konkurencyjnych parametrach. Dzięki swojej wyjątkowej wydajności zapewniają oszczędne gospodarowanie ciepłem w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych.

Grzejniki Radson – wysoka jakość ogrzewania

Wśród szerokiego asortymentu grzejników tej marki znaleźć można rozwiązanie idealne do potrzeb różnych użytkowników. Indywidualne dobranie parametrów urządzeń pozwoli na ich precyzyjne dopasowanie do różnego typu pomieszczeń. W ofercie znajdują się produkty, które sprawdzą się nawet w pomieszczeniach niewielkich rozmiarów – mieszkalnych, biurowych, jak i usługowych – nie przytłaczając ich metrażu swoimi wymiarami. Będą to wydajne i płaskie modele płytowe. Z kolei do designerskich wnętrz pasują propozycje z serii dekoracyjnych. Producent oferuje też modele kanałowe i łazienkowe.

Wysokiej klasy grzejniki firmy Radson produkowane są w systemie zarządzania jakością, który jest oparty na ISO 9001. Proces jest kontrolowany tak, by spełniał wysokie wymogi normy PN EN 442.

TOP