NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Grzejniki Radson

Grzejniki belgijskiej marki Radson to urządzenia o bardzo wysokiej jakości wykonania i konkurencyjnych parametrach. Dzięki swojej wyjątkowej wydajności zapewniają oszczędne gospodarowanie ciepłem w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych.

W roku 1990 została wcielona do koncernu Rettig, który zajmuje się konstruowaniem i wytwarzaniem elementów techniki grzewczej na skalę światową. Grzejniki Radson są produkowane w wielu europejskich państwach, w tym również w Polsce, dzięki czemu w przypadku zainteresowani kupnem możecie Państwo liczyć na szybką realizację zamówienia.

Jako najważniejsze kwestie związane z jakością grzejników marki Radson należy wymienić następujące fakty:

 • produkcja, która uwzględnia restrykcyjne zalecenia normy PN-EN 442,
 • kompatybilność ze wszystkimi nośnikami energii (mogą to być np. pompy ciepła, systemy solarne, opalanie drewnem lub olejem, ogrzewanie gazem i inne),
 • bezproblemowa wymiana ciepła, nawet jeśli temperatura zasilania spada poniżej 45 stopni Celsjusza,
 • możliwy spadek kosztów eksploatacji do 15% dzięki obecności systemu energooszczędnego.

Warto także zwrócić uwagę, że Radson jest przykładem firmy o dużej świadomości ekologicznej. Jest to widoczne m.in. w technice nakładania powłok, która jest w pełni przyjazna dla środowiska naturalnego oraz w tym, że opakowania grzejników są wolne od plastiku i tworzyw sztucznych.

W ramach ciekawostki można wspomnieć o działaniach służb logistycznych w firmie, które są odpowiedzialne za opracowywanie tras dla dostawców w taki sposób, aby Klienci mogli otrzymać zamówione produkty jak najszybciej.

Grzejniki Radson – wysoka jakość ogrzewania

Wśród szerokiego asortymentu grzejników tej marki znaleźć można rozwiązanie idealne do potrzeb różnych użytkowników. Indywidualne dobranie parametrów urządzeń pozwoli na ich precyzyjne dopasowanie do różnego typu pomieszczeń.

W ofercie znajdują się produkty, które sprawdzą się nawet w pomieszczeniach niewielkich rozmiarów – mieszkalnych, biurowych, jak i usługowych – nie przytłaczając ich metrażu swoimi wymiarami. Będą to wydajne i płaskie modele płytowe. Z kolei do designerskich wnętrz pasują propozycje z serii dekoracyjnych. Producent oferuje też modele kanałowe i łazienkowe.

Wysokiej klasy grzejniki firmy Radson produkowane są w systemie zarządzania jakością, który jest oparty na ISO 9001. Proces jest kontrolowany tak, by spełniał wysokie wymogi normy PN EN 442.

Oferta marki Radson

Belgijski producent Radson tworzy grzejniki charakteryzujące się solidnym wykonaniem. Elementy techniki grzewczej z oferty tej marki prezentują bardzo konkurencyjne parametry, dzięki czemu zaskarbiły sobie zaufanie Klientów w Europie i na świecie. Wyjątkowa wydajność grzejników pozwala na zwiększenie oszczędności, jeśli chodzi o gospodarkę ciepłem w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz w miejscach użyteczności publicznej.

W asortymencie firmy znajdujemy grzejniki:

 • płytowe – modele cechujące się równomiernie rozłożoną mocą cieplną o prostej formie;
 • PLINT — niskie i podłużne grzejniki dedykowane do montażu pod okna albo inne przeszklenia, w których dolna krawędź znajduje się blisko podłogi;
 • dekoracyjne – opcja łącząca w sobie ciekawy design z wysoką jakością wykonania; użyć wybór kształtów i kolorów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do różnych wnętrz;
 • łazienkowe – elementy techniki grzewczej o zaskakujących formach; z powodzeniem można nazwać je wielofunkcyjnymi, ponieważ sprawdzają się one nie tylko w roli grzejników, ale także suszarek na bieliznę i ręczniki;
 • konwektorowe AURA — znajdują zastosowanie głównie w biurowcach i nowoczesnych budynkach, ale sprawdzą się również w ogrodach zimowych;
 • kolumnowe DELTA – przykład nowoczesnej technologii zamkniętej w eleganckiej formie; najbardziej charakterystyczną cechą tych produktów jest kształt zewnętrznych kolumn przypominający literę D.

Radson proponuje Klientom także klimakonwektory VIDO.

Ich konstrukcja została opracowana tak, aby użytkownicy mogli cieszyć się optymalnymi warunkami temperaturowymi o każdej porze roku: zimą — przyjemnym ciepłem, latem zaś — orzeźwiającym chłodem.

Grzejniki Radson, czyli wysoka jakość ogrzewania

Duży wybór produktów marki Radson pozwala Klientom na wybór takich, które najlepiej spełnią ich oczekiwania. Parametry każdorazowo powinny być dobierane indywidualnie — należy wówczas wziąć pod uwagę następujące zmienne:

 • typ pomieszczeń, gdzie docelowo mają zostać zainstalowane grzejniki (np. mieszkanie prywatne lub biuro),
 • wielkość wnętrz,
 • walory estetyczne,
 • wydajność urządzeń,
 • wymiary elementów techniki grzewczej,
 • kształt grzejników (np. kwadratowe, poziome, pionowe).

Zapewniamy Klientom dostęp do wszystkich modeli grzejników Radson.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór bywa trudny, dlatego chętnie pomożemy również państwu w znalezieniu opcji najlepiej odpowiadającej realnym potrzebom.

TOP