NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Junkers

Kotły Junkers to doskonały wybór dla ceniących oszczędność oraz mających na uwadze środowisko naturalne. Ta znana marka z wieloletnią tradycją dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć jak najwyższy poziom efektywności energetycznej. Produkowane przez nią kotły spełniają wymagania wszystkich przepisów normy ErP, która wyznacza standardy produkowania urządzeń o neutralnym wpływie na środowisko.

Efektywne ogrzewanie dzięki kotłom Junkers

Firma Junkers w swoim asortymencie posiada pokaźną liczbę gazowych kotłów grzewczych. Wśród energooszczędnych modeli znaleźć można urządzenia, które – dzięki szerokim zakresom mocy – z łatwością można dopasować do pracy w różnych warunkach. Produkty tej marki są łatwe w obsłudze, a ich unikatowy design pozwala zaoszczędzić miejsce oraz idealnie dopasować ich gabaryty do przestrzeni dostępnej w kotłowni. Cechuje je ponadto wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nim możliwe jest świadome, ekologiczne gospodarowanie wydatkami energetycznymi.

TOP