NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Junkers

Urządzenia Junkers są obecne na rynku od ponad 100 lat.

Historia marki rozpoczyna się w 1892 roku, kiedy to opatentowano kolorymetr. Kilka lat później stał się on kluczowym elementem projektu gazowego przepływowego podgrzewacza wody. Wspomniana konstrukcja stanowiła podstawę dla rozwinięcia się techniki kondensacyjnej. W 1896 roku stworzono pierwszy egzemplarz wiszącego kotła grzewczego zasilanego przy pomocy gazu.

W pierwszej połowie XIX wieku firma Junkers została wcielona do koncernu, którego właścicielem był Robert Bosch.

Trafiona marka

Produkty marki Junkers do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością, co jest efektem ich wysokiej jakości. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, której częścią jest Junkers, to jeden z największych światowych producentów elementów techniki grzewczej, w tym również urządzeń służących do podgrzewania wody użytkowej.

Kotły gazowe Junkers

Junkers zasłynął dzięki produkcji kotłów gazowych.

Choć przez lata oferta firmy zdążyła poszerzyć się o wiele innych elementów techniki grzewczej, kotły wciąż stanowią fundament jej działalności.

Producent proponuje następujące rozwiązania:

 • kotły kondensacyjne — zasada kondensacji została użyta przez firmę Junkers-Bosch w celu zwiększenia energooszczędności produktów. Kotły kondensacyjne wykorzystują energię zawartą w paliwie o wiele efektywniej, co sprawia, że ich znormalizowana sprawność może osiągać do 109%. Opcja ta to także korzyści w postaci cichej pracy urządzeń, bezpiecznej eksploatacji oraz podwyższonej trwałości (dzięki obecności stopu aluminiowo-krzemowego z magnezem w wykorzystywanym tworzywie);
 • kotły konwencjonalne, czyli przykład niezawodnej technologii wzbogaconej o nowoczesne podzespoły wyprodukowane z wysokiej jakości komponentów. Sprzęt ten jest prosty w obsłudze, za co doceniają go setki Klientów. W przypadku modelu Ceraclass na uwagę zasługuje jego otwarta komora spalania oraz możliwość osiągnięcia mocy do 24 kW.

W ofercie Junkers odnajdujemy również liczne akcesoria do urządzeń kondensacyjnych, takie jak przewody powietrzno-spalinowe. Warto także wiedzieć, że producent dostarcza rozwiązania w postaci zasobników buforowych oraz zasobników ciepłej wody użytkowej.

Dlaczego Junkers?

Kotły Junkers to propozycja skierowana do osób ceniących oszczędność i mających na względzie troskę o stan środowiska naturalnego. Producent dokłada starań, aby wdrażać coraz bardziej innowacyjne rozwiązania i tym samym modernizować swoją ofertę. Działania te mają na celu także podwyższenie efektywności energetycznej.

Kotły gazowe Junkers spełniają normy ErP, gdzie zostały opisane standardy związane z produkcją elementów techniki grzewczej o neutralnym wpływie na środowisko.

Za główne zalety kotłów i samej marki

Junkers można uznać:

 • solidne wykonanie z materiałów odznaczających się wysoką jakością,
 • lata doświadczenia producenta przekładające się na wyższą efektywność tworzonych urządzeń,
 • nowoczesny design gotowych urządzeń,
 • świadomość ekologiczną przedsiębiorstwa,
 • szeroki zakres mocy kotłów, dzięki czemu łatwo można dopasować je do pracy w zróżnicowanych warunkach,
 • łatwą obsługę po stronie użytkownika,
 • niewielkie gabaryty — kotły można dobrać tak, aby pasowały również do niewielkiej kotłowni,
 • wysoki komfort i bezpieczeństwo używania,
 • możliwość poczynienia oszczędności finansowych dzięki energooszczędnym właściwościom urządzeń.

Junkers zasłynął dzięki produkcji kotłów gazowych. Choć przez lata oferta firmy zdążyła poszerzyć się o wiele innych elementów techniki grzewczej, kotły wciąż stanowią fundament jej działalności.

Dobry wybór - sprawdzony wybór

Junkers to sprawdzony wybór o potwierdzonej niezawodności – kotły gazowe cieszą się zainteresowaniem konsumentów na całym świecie. Międzynarodowa sława przedsiębiorstwa jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości oferowanych przez nie urządzeń.

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do wszystkich modeli kotłów gazowych Junkers. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ich wybór może sprawiać pewne trudności, szczególnie w przypadku osób niemających wiedzy z zakresu techniki grzewczej.

Oferujemy pomoc specjalistów, w przypadku wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

TOP