NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kocioł Kołton BioPellKopmakt

kolton BioPellKompaktKocioł BioPellKompakt został zaprojektowany tak, by bez trudu mógł być zainstalowany nawet w najmniejszych kotłowniach. Jednocześnie jego kompaktowe wymiary nie wpłynęły na ograniczenie funkcjonalności, czemu przysłużyło się umieszczenie zasobnika nad wymiennikiem grzewczym, ponadto duże drzwiczki pozwalają na łatwe czyszczenie.

Urządzenie zbudowane jest z 6-milimetrowej blachy kotłowej. Sercem kotła jest obrotowy, płomienicowo- płomieniówkowy wymiennik ciepła. Przystosowany jest on do spalania różnego rodzaju pelletu drzewnego bez konieczności każdorazowego zmieniania parametrów. Rurowy wymiennik zapewnia z kolei spalanie bezdymne.

Automatyka kotła Kołton BioPellKompakt dla Twojej wygody

Konstruktorzy z firmy Kołton zadbali o to, by to urządzenie gwarantowało Ci bezpieczną eksploatację. Dzięki zaawansowanej automatyce układ rozpalania oraz pompy obsługiwane są w sposób niezależny, co sprawia, że Twój udział w obsłudze jest minimalny. Bezpieczeństwo z kolei zapewniają: śluza grawitacyjna, automatyczne odcięcie prądu na wypadek zagotowania wody w kotle oraz dwa czujniki temperatury.

Szczegóły techniczne urządzenia dostępne są u naszych pracowników – kontakt.

TOP