NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Kocioł SAS AgroECO

Kocioł SAS AgroECORozwiązania zastosowane w kotłach c. o. AgroECO marki SAS umożliwiają spalanie różnych rodzajów biomasy, takiej jak: pelety, ziarna zbóż, w tym kukurydza i owies, a także suche pestki owoców, np. czereśni lub wiśni. Tryb palenia automatycznego napędzanego motoreduktorem i płyta paleniska nadmuchowego z mechanizmem oczyszczania stanowią gwarancję wieloletniego bezawaryjnego użytkowania.

Biomasa jako ekonomiczne paliwo kotła SAS AgroECO

Dodatkowo zastosowany w urządzeniu tryb palenia awaryjnego na ruszcie stalowym przeznaczonym do spalania drewna sezonowanego pozwala wykorzystać inne paliwa, zapewniając komfort użytkowania i pracy kotła. Wyposażony w czytelny panel i szereg czujników, w tym pogodowy, temperatury spalin i pokojowy, kocioł AgroECO od firmy SAS jest bezpiecznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w Państwa domach.

TOP