NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Kotły SAS

SAS to synonim najwyższej jakości. Kotły grzewcze na paliwa stałe, wyprodukowane przez polską firmę z ponad 30-letnią tradycją, których stalowa, spawana konstrukcja zapewnia wieloletnie bezproblemowe użytkowanie to fenomen w dziedzinie instalacji grzewczych.

Kotły SAS sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będziesz ich potrzebować

Najwyższa jakość tych kotłów jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem producenta w dziedzinie budowy kotłów grzewczych oraz uznaniem w kraju i zagranicą, m.in. na Białorusi, Węgrach czy we Włoszech. To stawia ZMK SAS wśród najlepszych producentów branży kotlarskiej.

Kotły tej marki znajdują zastosowanie w ogrzewaniu zarówno domów mieszkalnych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów takich jak: hale, magazyny bądź duże pomieszczenia produkcyjne. Jest to możliwe dzięki niezwykle szerokiej ofercie – znajdziemy tu urządzenia o szerokim zakresie mocy (9 ÷ 300 kW) oraz o bardzo różnorodnej konstrukcji, co pozwala na indywidualny dobór kotła do potrzeb klienta.

W asortymencie producenta znajdują się kotły tradycyjne, w których zasyp odbywa się manualnie, oraz modele w pełni zautomatyzowane, których obsługa jest ograniczona do niezbędnego minimum. Innymi słowy – SAS wychodzi naprzeciw każdej potrzebie konsumenta.

TOP