NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Gazowy kocioł kondensacyjny – Pakiet systemowy nr 3 THERMO

VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 3 oznacza jednofunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy z zasobnikiem do ciepłej wody użytkowej. To nowa generacja kotłów stworzona z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Mniejsze zużycie energii i jednocześnie oszczędne spalanie gazu wpływa na efektywność tych kotłów Vaillant.

Dobry zasobnik

Zasobnik uniSTOR VIH R/6 B mieszczący 150 litrów ciepłej wody użytkowej odznacza się wysokim stopniem izolacyjności. Takie zasobniki skutecznie i szybko podgrzewają wodę w gospodarstwie domowym i obiektach użytkowych, dzięki czemu kotły gazowe przyłączone do tej instalacji są energooszczędne.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Kotły i Grzejniki, która działa na terenie Warszawy i okolic. Nasz produkt sprzedaliśmy jak do tej pory w takich miastach jak Piaseczno, Płock czy Radom.

TOP