NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kotły Vaillant

Gazowy kocioł kondensacyjny – Pakiet systemowy nr 1 THERMO

VC ecoTEC plus jest jednofunkcyjnym kotłem kondensacyjnym. Te solidne i długowieczne kotły gazowe to najpopularniejszy model marki Vaillant instalowany w domach oraz mieszkaniach. Zaawansowana technologia, a także...

Gazowy kocioł kondensacyjny Pakiet systemowy nr 2 THERMO

VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 2 to jednofunkcyjne kotły kondensacyjne z zasobnikiem zapewniającym ciepłą wodę użytkową. Te wydajne, energooszczędne urządzenia zapewniają harmonijne ogrzewanie...

Gazowy kocioł kondensacyjny – Pakiet systemowy nr 3 THERMO

VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 3 oznacza jednofunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy z zasobnikiem do ciepłej wody użytkowej. To nowa generacja kotłów stworzona z myślą o wysokim komforcie użytkowania....

Kotły Vaillant powstają od 1874 roku. Ta długoletnia tradycja przekłada się na jakość wykonania i solidność każdego modelu stworzonych tu kotłów gazowych. Jednocześnie tworzone obecnie kotły są niezwykle nowoczesne.

Propozycja kotłów gazowych Vaillant obejmuje szeroki asortyment spełniający oczekiwania klientów. Zarówno kotły gazowe kondensacyjne, jak inne sprzęty i akcesoria techniki grzewczej powstają w oparciu o nowatorskie rozwiązania.

Ogrzewanie i ciepła woda z kotłami Vaillant

Kotły gazowe wiszące i stojące Marki Vaillant pomagają oszczędzać gaz i mądrze nim gospodarować. Te ekonomiczne sprzęty sprawiają, że system ogrzewania domu będzie dobrą inwestycją zapewniającą radość z użytkowania.

Kotły gazowe Vaillant to:

  • wysokowydajne urządzenia,
  • inteligentne systemy sterowania,
  • bezpieczeństwo użytkowania.

Wybrali je nasi klienci z wielu rejonów województwa mazowieckiego, w tym Warszawy, Piaseczna, Ostrołęki, jak również Płocka oraz Radomia. Do współpracy zapraszamy także Państwa.

TOP