NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Kotły Vaillant

Gazowy kocioł kondensacyjny – Pakiet systemowy nr 1 THERMO

VC ecoTEC plus jest jednofunkcyjnym kotłem kondensacyjnym. Te solidne i długowieczne kotły gazowe to najpopularniejszy model marki Vaillant instalowany w domach oraz mieszkaniach. Zaawansowana technologia, a także...

Gazowy kocioł kondensacyjny Pakiet systemowy nr 2 THERMO

VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 2 to jednofunkcyjne kotły kondensacyjne z zasobnikiem zapewniającym ciepłą wodę użytkową. Te wydajne, energooszczędne urządzenia zapewniają harmonijne ogrzewanie...

Gazowy kocioł kondensacyjny – Pakiet systemowy nr 3 THERMO

VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 3 oznacza jednofunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy z zasobnikiem do ciepłej wody użytkowej. To nowa generacja kotłów stworzona z myślą o wysokim komforcie użytkowania....

Kotły Vaillant powstają od 1874 roku. Ta długoletnia tradycja przekłada się na jakość wykonania i solidność każdego modelu stworzonych tu kotłów gazowych. Jednocześnie tworzone obecnie kotły są niezwykle nowoczesne.

Propozycja kotłów gazowych Vaillant obejmuje szeroki asortyment spełniający oczekiwania klientów. Zarówno kotły gazowe kondensacyjne, jak inne sprzęty i akcesoria techniki grzewczej powstają w oparciu o nowatorskie rozwiązania.

Vaillant to zdecydowany lider, jeśli chodzi o produkcję elementów techniki grzewczej i wentylacyjnej. Firma zdobyła zaufanie Klientów na całym świecie. Producent stawia przede wszystkim na rozwiązania neutralne środowiska naturalnego, w tym energooszczędne systemy grzewcze.

W ofercie firmy Vaillant znajdujemy m.in.:

 • instalacje wykorzystujące kolektory słoneczne,
 • systemy wentylacyjne,
 • urządzenia grzewcze, na przykład kotły gazowe,
 • pompy ciepła.

Ogrzewanie i ciepła woda z kotłami Vaillant

Kotły gazowe wiszące i stojące Marki Vaillant pomagają oszczędzać gaz i mądrze nim gospodarować. Te ekonomiczne sprzęty sprawiają, że system ogrzewania domu będzie dobrą inwestycją zapewniającą radość z użytkowania.

Kotły gazowe Vaillant to:

 • wysokowydajne urządzenia,
 • inteligentne systemy sterowania,
 • bezpieczeństwo użytkowania.

Vaillant, czyli solidne i sprawdzone rozwiązania

Kotły gazowe Vaillant charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Ich solidna konstrukcja to efekt prac doświadczonego zespołu. Marka stawia na sprawdzone metody, ale nie zapomina także o tym, jak istotne jest uwzględnianie innowacyjnych systemów w obrębie swoich projektów.

Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Nowatorskie rozwiązania można zauważyć np. w:

 • budowie kotłów gazowych kondensacyjnych,
 • akcesoriach techniki grzewczej,
 • elementach instalacji wentylacyjnej.

Vaillant udostępnia szeroką gamę ofertową, co sprawia, że odnalezienie propozycji będącej spełnieniem indywidualnych potrzeb nie powinno stanowić żadnego problemu.

Kotły Vaillant i ich zalety

Producent elementów techniki grzewczej Vaillant słynie m.in. z ekologicznych opcji, które pozwalają na zwiększenie oszczędności zużywanej energii. Wśród dostępnych modeli znajdują się również kotły gazowe w dwóch wariantach: stojące lub wiszące.

Charakteryzują się one obecnością systemów, które zapewniają:

 • zwiększenie oszczędności zużywanego gazu,
 • łatwą obsługę po stronie użytkownika, dzięki tzw. inteligentnemu systemowi sterowania,
 • niską awaryjność sprzętu,
 • podwyższoną produktywność kotłów.

Kotły gazowe Vaillant to ekonomiczne urządzenia sprawiające, że system grzewczy w domu stanie się wydajniejszy. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z tego sprzętu jest w pełni bezpieczne.

Wybrane kotły gazowe Vaillant

Wszystkie kotły gazowe z oferty Vaillant zasługują na uwagę. Wśród nich warto wymienić na przykład:

 • jednofunkcyjny kocioł gazowy kondensacyjny VC ecoTEC plus w pakiecie systemowym nr 1 THERMO. To solidne urządzenie jest jednym z najczęściej wybieranych produktów Vaillant. Model jest zazwyczaj instalowany w domach jednorodzinnych i mieszkaniach;
 • jednofunkcyjny kocioł kondensacyjny VC ecoTEC plus (pakiet systemowy nr 2) wyposażony w zasobnik z ciepłą wodą jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności, które umożliwia nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale również zapewnia stały dostęp do ciepłej wody użytkowej;
 • VC ecoTEC plus występujący w pakiecie systemowym nr 3, to jednofunkcyjny kocioł gazowy wyposażony w zasobnik do ciepłej wody o pojemności 150 litrów; model wysokiej jakości, który pozwala na oszczędniejsze zużywanie gazu. Urządzenie sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, jak też w obiektach użytkowych.

W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru kotłów gazowych Vaillant polecamy kontakt z naszym Biurem Obsługi.

Wybrali je nasi klienci z wielu rejonów województwa mazowieckiego, w tym Warszawy, Piaseczna, Ostrołęki, jak również Płocka oraz Radomia.

Do współpracy zapraszamy także Państwa.

TOP