NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Gazowy kocioł Vitopend 100-W – 10,5 do 31 kW

Gazowy kocioł Vitopend 100W

Vitopend 100-W to gazowy kocioł centralnego ogrzewania zapewniający wysoką wydajność. Jego niewielkie wymiary oraz cicha praca sprawiają, że ten model jest jednym z liderów w swojej grupie produktowej. Produkcja przebiega z zachowaniem wszelkich rygorystycznych wymogów, w oparciu o długoletnie doświadczenie.

W kotłach gazowych Vitopend 100-W dużym atutem jest eleganckie wzornictwo. Nowoczesny wygląd i zwarta konstrukcja sprawiają, że ten model montowany jest z powodzeniem w mieszkaniach. Zapewniają szybką dostawę ciepłej wody dzięki płytowemu wymiennikowi ciepła zbudowanemu ze stali szlachetnej.

Zapraszamy na stronę firmy Kotły i Grzejniki, gdzie dowiedzą się Państwo więcej o modelach kotłów, które dostępne są w naszej ofercie.

TOP