NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Gazowy kondensacyjny kocioł Vitodens 100-W

Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100W

Vitodens 100-W jest kotłem gazowym kondensacyjnym w opcji jedno- lub dwufunkcyjnej. To najmniejszy obecnie kocioł z grupy modeli wiszących. Jego bardzo wysoka sprawność pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne, a wbudowane nowoczesne systemy to znaczące osiągnięcia techniki grzewczej, docenione przez użytkowników.

Montaż kotłów gazowych Vitodens 100-W jest nieskomplikowany, a obsługa intuicyjna, dzięki czemu nie zajmuje wiele czasu. Opcja jednofunkcyjna zapewni przyjemne ciepło w całym domu, natomiast dwufunkcyjna to dodatkowo ciepła woda, niezależnie od ogrzewania pomieszczeń. Tak uniwersalne rozwiązania sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Nasza oferta kotłów i grzejników jest bardzo szeroka. Zapraszamy do kontaktu oraz do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Zachęcamy osoby z Warszawy i okolic.

TOP