NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Gazowy kondensacyjny kocioł Vitodens 200-W

Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200W

Vitodens 200-W jako kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny służy do ogrzewania pomieszczeń. Może natomiast współpracować z podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej i zapewniać do niej stały dostęp wszystkim użytkownikom. Ten model wyróżnia konstrukcja ze specjalnej stali kwasoodpornej z dodatkiem twardych metali.

Kotły kondensacyjne w praktyce

W kotłach kondensacyjnych Vitodens 200-W sprawdza się każdy rodzaj gazu ziemnego lub płynnego. Paliwo dostosowane jest do wymogów kotła automatycznie, wewnątrz urządzenia, poprzez specjalny autorski układ kontroli spalania. Profesjonalny wyświetlacz oraz moduł obsługowy pozwalają szybko i sprawnie kontrolować parametry oraz zmieniać je w miarę potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Kotły i Grzejniki, która działa na terenie Warszawy oraz w takich miastach jak: Piaseczno, Radom, Płock czy Ostrołęka.

TOP