NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Instalujemy automatyczny kocioł węglowy dla Klienta z Mławy

kocioł na węgiel w Mławie

Często Klienci są zainteresowani piecami C.O. przeznaczonymi do opału węglem. Również nasz Klient z Mławy był zdecydowany na tego typu kocioł. Zastanawiał się jedynie, czy w jego przypadku lepszym rozwiązaniem będzie model wymagający stałego ręcznego uzupełniania paliwa, czy model z automatycznym podajnikiem. Model z podajnikiem różni się tym, że zaprogramowany podajnik odpowiada za dostarczanie paliwa do retory, czyli szczelnej komory pieca, w której spalany jest węgiel.

Po konsultacji z naszymi specjalistami Klient zdecydował się na automatyczny kocioł węglowy. Jest to świetnie rozwiązanie zwłaszcza w przypadku rodzin. Praca, opieka nad dziećmi, dodatkowe zajęcia – codzienność i tak zapewnia wiele obowiązków, a zautomatyzowany piec nie wymaga częstych odwiedzin w kotłowni.

Montaż kotła C.O. na węgiel

Myśląc o montażu kotła na węgiel, należy wziąć pod uwagę konieczność posiadania odpowiedniego pomieszczenia. Najlepiej aby było przestronne, przewiewne i nienarażone na wilgoć. Pomieszczenie, w którym instalowaliśmy kocioł w domu Klienta, było odseparowane od części mieszkalnej, mimo że znajdowało się na tym samym poziomie.

Kotłownia na tym samym poziomie ułatwia obsługę pieca C.O., jednak warto pamiętać, że powinna spełniać szereg warunków bezpieczeństwa.

Kompleksowa instalacja centralnego ogrzewania

Klient z Mławy poprosił nas również o konsultację w sprawie wyboru odpowiednich grzejników oraz powierzył nam ich instalację. Dzięki temu usługa, którą wykonaliśmy, była kompleksowa. Dodatkowo zamontowaliśmy również wodomierze, filtry, a także armaturę odcinającą.

Od tej chwili klient ma kontrolę nad ilością wody, która jest zużywana w jego gospodarstwie domowym. Co najważniejsze, dzięki profesjonalnej obsłudze, ma również pewność, że system jest w pełni uzdatniony i spełnia normy bezpieczeństwa

TOP