NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

O firmie

O nas

O nas

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość instalowanych urządzeń oraz solidne i trwałe wykonanie instalacji sanitarnych oraz centralnego ogrzewania. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego.
Współpraca

Współpraca

Nasza firma jest otwarta na współdziałanie ze specjalistami z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Zapraszamy do współpracy doświadczonych i solidnych hydraulików, instalatorów i projektantów instalacji.
Realizacje

Realizacje

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z różnorodnymi realizacjami projektów wykonanych przez naszą firmę. Można tu zobaczyć, jak pracujemy, znaleźć inspiracje.

Jakość, doświadczenie i solidność – to nasza dewiza

W firmie Kotły i Grzejniki PHU Technika Grzewcza i Sanitarna wiemy, jak ogromnie ważna w naszej branży jest gruntowna i rzetelna wiedza specjalistów, a ponadto ich doskonałe umiejętności.

Właśnie dlatego w naszym zespole pracują instalatorzy i hydraulicy, którzy mogą poszczycić się nie tylko 20-letnim doświadczeniem w zakładaniu instalacji hydraulicznych oraz centralnego ogrzewania, ale także zdobyciem certyfikatów i autoryzacji, uznanych i cenionych na całym świecie oraz rekomendowanych przez producentów systemów grzewczych takich jak:

Historia PHU Technika Grzewcza i Sanitarna

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku na terenie Dolnego Śląska, a po kilku latach objęliśmy nią województwo mazowieckie. Dziś z naszych usług mogą skorzystać Państwo między innymi w następujących miastach:

W czym możemy pomóc?

Od wielu lat współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami i dystrybutorami systemów grzewczych, dzięki czemu montujemy urządzenia najwyższej jakości:

Wykonujemy także kompleksową realizację różnego rodzaju kotłowni, a także instalacji grzewczych, gazowych, wodnych i kanalizacyjnych. Przeprowadzamy też remonty oraz serwisy istniejących instalacji grzewczych i sanitarnych.

W tej branży liczy się odpowiedzialność

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowane może okazać się wyposażenie domu w odpowiednie rodzaje instalacji, dlatego też zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie z naszymi specjalistami znajdziemy rozwiązanie indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb, dzięki któremu

Państwa dom, będzie nie tylko ciepły i oszczędny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacja systemu grzewczego, sanitarnego czy gazowego jest odpowiedzialnym zadaniem, toteż dbamy o to, by wszyscy nasi pracownicy posiadali wszelkie zezwolenia i uprawnienia wymagane do realizacji tych zadań i wykonywania zawodu. Wbrew pozorom nie jest to wcale normą w tej branży.

Zgłaszając się do nas otrzymają Państwo nie tylko specjalistyczną pomoc w doborze idealnego rozwiązania i najlepszych na rynku urządzeń, ale przede wszystkim oszczędną i bezpieczną instalację, która dzięki swojej jakości posłuży Państwu przez wiele długich lat.

TOP