NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

O nas

PHU Technika Grzewcza i Sanitarna

Oferujemy usługi instalacyjne, hydrauliczne oraz sprzedaż urządzeń i artykułów instalacyjnych.

PHU TGiS (Technika Grzewcza i Sanitarna) to firma, w której pracują instalatorzy i hydraulicy z ponad 20-letnim doświadczeniem i wiedzą potwierdzoną certyfikatami i autoryzacjami renomowanych producentów: Viessmann, Junkers, Kołton, Rakoczy, Purmo, Radson, Vaillant, Solter i inni.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Firma TGiS to też wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogą w zakresie doboru urządzenia grzewczego, sanitarnego, materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do wykonania nowej instalacji lub modernizacji już istniejącej. Dzięki temu zostaną zapewnione odpowiednie warunki pracy całych instalacji, co przełoży się na oszczędność w rachunkach i niezawodnej pracy urządzeń.

Dlaczego nasze produkty grzewcze?

To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim wysoki poziom wykonywanych inwestycji oraz instalowanych przez nas urządzeń, a także przystępna cena i gwarancja bezpieczeństwa. Tego wszystkiego nie znajdą Państwo w małych, niepewnych firmach oraz w marketach budowlanych.

Dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku oraz innowacje w branży, dlatego dbam o regularne podnoszenie kwalifikacji swoich, jak i całego zespołu. Bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów urządzeń i artykułów instalacyjnych, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Same plusy

Niestarannie zrobiona instalacja grzewcza, wodna lub kanalizacyjna to wyrzucenie pieniędzy w błoto, usterka, która pojawi się z czasem może być bardzo kosztowna. Błąd przy wykonaniu kotłowni może być niebezpieczny dla Państwa zdrowia, a nawet życia.

Powierzając nam wykonanie instalacji hydraulicznej, zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz terminową realizację przy zachowaniu rozsądnych cen.

TOP