NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Centralne ogrzewanie Radom

Biorąc pod uwagę jednoczesne korzystanie z wodnego ogrzewania podłogowego i użytkowanie tradycyjnych grzejników można mieć obie te funkcje w jednej instalacji. Takie rozwiązanie zaproponowaliśmy naszemu klientowi z Radomia.

Wykonana instalacja centralnego ogrzewania pozwoliła ogrzewać cały dom, a jej prosta obsługa i niezawodność sprawiają, że w właściciel domu uważa tę inwestycję za bardzo udaną. Państwo również możecie skorzystać z takiej opcji.

Montaż centralnego ogrzewania w Radomiu

Zastosowane przez nas ogrzewanie podłogowe może dobrze współpracować z pompami ciepła oraz kotłami kondensacyjnymi. Tutaj zastosowano kocioł gazowy Vitodens 300-W, który efektywnie wykorzystuje ciepło uzyskane z pary wodnej podczas spalania gazu ziemnego. Pozwala to optymalnie wykorzystać grzejniki oraz podłogę, przekazującą ciepło do pomieszczeń.

Regulacja odpowiednimi zaworami połączonymi z kotłem w pomieszczeniu grzewczym daje właścicielowi możliwość dostosowania parametrów grzania do własnych oczekiwań. Jest to istotne w okresach przejściowych, kiedy wahania temperatur na zewnątrz są duże, a domownikom zależy na utrzymaniu komfortu cieplnego w pomieszczeniach.

Szybko i sprawnie montujemy centralne ogrzewania

Zakładanie instalacji centralnego ogrzewania u naszego klienta w Radomiu wraz z montażem kotła CO, ogrzewania podłogowego oraz grzejników w pomieszczeniach użytkowych zajęło kilka dni roboczych. Prace przebiegły niezwykle sprawnie, ponieważ priorytetem jest dla nas zawsze solidność oraz dbanie o każdy szczegół mający wpływ na cały proces instalacji.

TOP