NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Instalacja centralnego ogrzewania – Piaseczno

Prezentowana realizacja dotyczy układu centralnego ogrzewania z instalacją wodną. Tutaj woda doprowadzana jest do domu z wodociągu, natomiast źródłem może być także przydomowa studnia. Dla Państwa zdrowia dostarczana woda powinna być dobrej jakości i odpowiednio przebadana.

Nasz klient z Piaseczna dzięki instalacji centralnego ogrzewania może korzystać z zimnej i ciepłej wody, a na komfort użytkowania wpływa odpowiednie położenie rur oraz kocioł, który sprawnie ogrzeje wodę o każdej porze roku. W tym przypadku jest to kocioł grzewczy z zasobnikiem.

Kolejne etapy instalacji centralnego ogrzewania

Lekkie i łatwe w montażu rury z tworzywa sztucznego zostały odpowiednio ułożone za pomocą trójników oraz kształtek dla stworzenia szczelnego i trwałego systemu. Woda zaopatrująca dom to woda miękka, dlatego nie należy tu stosować rur miedzianych. Dodatkowo aby zabezpieczyć rury przed uszkodzeniami mechanicznymi należy zachować dużą ostrożność przy wylewaniu posadzki.

W instalacji centralnego ogrzewania układ wodny został wykonany w systemie rozdzielaczowym. Od przewodu głównego zasilającego rozdzielacz poprowadzone zostały osobne przewody do konkretnych punktów pobory, czyli baterii przy zlewach i umywalkach. Cyrkulacja zapewnia stały obieg ciepłej wody w gospodarstwie domowym oraz jej dostępność bez oczekiwania.

Atuty profesjonalnej instalacji centralnego ogrzewania

Podczas tej instalacji centralnego ogrzewania w Piasecznie zamontowaliśmy także wodomierze i filtry oraz armaturę odcinającą. Sprawia to, że nasz klient ma kontrolę nad ilością zużywanej wody, może być przekonany o jej odpowiednim uzdatnieniu w systemie oraz o bezpieczeństwie swojego gospodarstwa domowego. Taka pewność warta jest inwestycji w profesjonalne rozwiązania.

Zapraszamy także do zapoznania się z wpisem dotyczącym dofinansowań do kotłów.

TOP