NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kocioł CO – Ostrołęka

Montowany przez nas piec kondensacyjny Vaillant to model jednofunkcyjny, natomiast za sprawą zasobnika ciepłej wody użytkowej jest on bardziej efektywny i pozwala jednocześnie dostarczać ciepło do kaloryferów oraz ciepłą wodę do kranów w całym domu.

Instalacja tego kotła CO u naszego klienta w Ostrołęce sprawiła, że dom został wzbogacony o kompletną instalację centralnego ogrzewania, która zapewnia poprawne działanie także tych najbardziej oddalonych od kotłowni punktów dystrybucji ciepła.

Kocioł CO w ogrzewaniu gazowym

Wiszący kocioł gazowy podgrzewa wodę w układzie centralnego ogrzewania, a także w zasobniku stojącym obok kotła. Urządzenia połączone zostały za pomocą wężownicy, która zapewnia szczelność tego odcinka instalacji oraz odpowiednią współpracę obu elementów CO. W zasobniku cały czas dostępny jest zapas ciepłej wody użytkowej.

Do kranów ciepła woda doprowadzona została w systemie z cyrkulacją. Aby wdrożyć ten system należało do każdego kranu doprowadzić 3 rury. Poza rurami wody ciepłej i zimnej niezbędna była też rura wody ciepłej zwrotnej, która zabezpiecza przed zanieczyszczeniem wody pitnej na przykład w wyniku nagłych spadków ciśnienia w sieci wodociągowej.

Bezpieczny kocioł CO u naszego klienta

Montując piece kondensacyjne w domach dbamy o bezpieczeństwo domowników. Istotne były specjalne rury spalinowe, dzięki którym powietrze niezbędne do spalania pobierane jest spoza pomieszczenia, w tym konkretnym przykładzie z szachtu kominowego w domu. To rozwiązanie zastosowaliśmy także u wielu naszych klientów z Ostrołęki innych miast.

TOP