NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kocioł Rakoczy – Ciechanów

Dwupaleniskowe kotły Rakoczy MULTIMAX stanowią często wybierany przez naszych klientów model. Taki model zamontowaliśmy również na potrzeby udokumentowanej powyżej realizacji z Ciechanowa dla efektywnego ogrzania wnętrz domu i uzyskania ciepłej wody użytkowej.

Zaletą kotłów Rakoczy MULTIMAX jest możliwość stosowania kilku rodzajów paliw stałych, właściciel może się więc zaopatrzyć w ekogroszek, pellet lub drewno, a także palić miałem w zależności od temperatur na zewnątrz oraz kosztów danego surowca.

Kotły podajnikowe wysokiej klasy

Do montażu kotłów podajnikowych konieczne jest odpowiednie przygotowanie i udoskonalenie istniejącej instalacji grzewczej lub położenie zupełnie nowych rur i montaż liczników. W tym przypadku zastosowaliśmy drugą opcję, aby odpowiednio zabezpieczyć cały system i dać klientowi możliwość pełnego korzystania ze wszystkich zalet kotła Rakoczy.

Układ centralnego ogrzewania został wyposażony w poziomy wymiennik ciepłej wody użytkowej (nad podajnikiem, w kolorze żółtym), którego zadaniem jest przechowywanie zapasu ciepłej wody podgrzewanej temperaturą z kotła. Kolejny dodatkowy element to naczynie wzbiorcze (nad kotłem c.o.,w kolorze szarym), które zapewnia czasowe przejęcie nadmiarów podgrzanej wody.

Idealne kotły z podajnikiem dla wygody i komfortu

Wielkość zasobnika kotłów Rakoczy MULTIMAX może sięgać, w zależności od modelu, 354 dm3, dlatego nasz klient schodzi do kotłowni co 3-4 dni w przypadku palenia ekogroszkiem lub pelletem, a na palenisko z żelaznym rusztem w kotle może podkładać drewno nawet do 1 metra długości i również cieszyć się ciepłem w swoim domu w Ciechanowie przy minimalnym wysiłku.

TOP