NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kotły CO – Siedlce

Spośród wielu siedleckich realizacji w znacznej części montowaliśmy kotły Rakoczy MULTIMAX na paliwa stałe. Są to niezawodne i sprawdzone urządzenia polskiego specjalisty w dziedzinie ogrzewnictwa, dlatego przekonał się do nich nasz kolejny klient z Siedlec.

Dwupaleniskowy kocioł podajnikowy daje możliwość zastosowania wielu rodzajów opału, od pelletu poprzez drewno, po miał i ekogroszek. Klientowi odpowiadało takie rozwiązanie, ponieważ chciał mieć komfort decydowania o rodzaju paliwa w zależności na przykład od cen rynkowych.

Profesjonalne kotły CO „2 w 1”

Model kotła, na który zdecydował się nasz klient sprawia, że można korzystać z połączenia dwóch funkcjonalności w jednym urządzeniu. Pierwsza korzyść to zapewnienie ciepła grzejników, druga natomiast daje stałą dostępność ciepłej wody użytkowej. Inne podwójne opcje widać postaci dwóch niezależnych palenisk oraz dwóch opcji podawania paliwa – automatycznej i ręcznej.

Podłączenie kotła CO odbyło się szybko i sprawnie dzięki doświadczeniu naszych fachowych monterów. Położyliśmy niezbędne rury oraz przewody, uszczelniliśmy i zabezpieczyliśmy instalację, sprawdziliśmy jej szczelność na poszczególnych odcinkach. Do tej pory wszystko działa prawidłowo, a kocioł spełnia swoje zadanie.

Kotły CO na paliwa stałe w instalacjach domowych

Na przykładzie tej realizacji z Siedlec możemy po raz kolejny powiedzieć, jak wygodne są kotły CO w codziennym użytkowaniu. Duży zasobnik i podajnik sprawiają, że klient schodzi do kotłowni co kilka dni, a stale ma ciepłe kaloryfery w sezonie grzewczym oraz ciepłą wodę użytkową o każdej porze roku.

TOP