NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Montaż Kotła CO Warszawa

Wśród wykonywanych przez nas realizacji montaż kotłów grzewczych jest podstawowym procesem w codziennej pracy. Przykładem mogą być powyższe zdjęcia pochodzące z prac montażowych z Warszawy, ukazujące konkretne rodzaje kotłów CO, które służą właścicielom i pomagają utrzymać ciepło pomieszczeń oraz ciepłą wodę.

Wiszący jednofunkcyjny kocioł gazowy Vitodens-100 jest urządzeniem niezwykle funkcjonalnym i pożytecznym. Poza odprowadzaniem ciepła do grzejników ogrzewa także wodę użytkową, dlatego z powodzeniem zastąpił dotychczasowe rozwiązania w domu klienta.

Kocioł zasypowy połączony z kotłem gazowym

Na kolejnych zdjęciach możecie Państwo zobaczyć zamontowany i użytkowany kocioł zasypowy uniwersalny. Ten rodzaj kotłów daje możliwość wykorzystania między innymi węgla i drewna jako opału. Istnieje także opcja połączenia kotła na paliwo stałe z kotłem gazowym w ramach jednej instalacji w układzie zamkniętym.

Kocioł gazowy wykorzystany jest do ogrzewania w okresach przejściowych oraz do całorocznego grzania wody. Funkcję głównego źródła ciepła przejmuje wtedy kocioł na paliwo stałe. Kotły gazowe pracują w układzie zamkniętym, a kotły zasypowe w układzie otwartym, dlatego niezbędnym elementem instalacji był wymiennik ciepła.

Istotne podczas montażu kotłów

Połączenie instalacji przy okazji montażu wybranego kotła CO można to zrobić tak jak w tym przypadku, czyli podczas modernizowania instalacji centralnego ogrzewania. To nowoczesne rozwiązania na miarę Państwa potrzeb, dlatego warto skorzystać z naszych usług nie tylko na terenie Warszawy.

TOP