NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Montaż kotła – Mława

Montaż kotła Vitodens 100-W marki Viessmann był idealnym rozwiązaniem w nowopowstałym domu naszego klienta z Mławy. Jest to model kondensacyjny dwufunkcyjny, co oznacza, że poza funkcją ogrzewania pomieszczeń zapewnia stały zapas ciepłej wody użytkowej.

Ciepła woda gromadzona jest w zasobniku zamontowanym pod kotłem c.o. Zasobnik ten utrzymuje temperaturę, a sam kocioł dzięki wbudowanej funkcji Booster ma zwiększoną moc grzewczą, aby w krótkim czasie podgrzać większą ilość wody w porównaniu z innymi urządzeniami tej klasy.

Perfekcyjny montaż kotła Viessmann w Mławie

Bazując na kotłach gazowych Viessmann możemy mieć pewność, że efekt będzie satysfakcjonujący, a klient bez trudu obsłuży cały system jednym przyciskiem lub pokrętłem. W tej realizacji poza standardowym montażem kotła i zasobnika położyliśmy także ogrzewanie podłogowe podłączone do kotła c.o., z zamontowanym w sypialni regulatorem pokojowym.

To nowoczesne urządzenie pozwala indywidualnie ustawiać oczekiwaną temperaturę, aby kocioł pracował z optymalną mocą i poprzez kaloryfery oraz system ogrzewania podłogowego podniósł temperaturę wnętrza do zaprogramowanego poziomu w systemie dziennym lub tygodniowym. Taki termostat zapewnia właścicielowi domu przewidywalność kwot rachunków za gaz.

Kotły gazowe godne polecenia

W kotłach kondensacyjnych Viessmann wykorzystujących gaz ziemny ważna jest kompaktowa budowa, dająca możliwość montażu nawet w niewielkich wnękach. Zdjęcia naszej realizacji z Mławy pokazują, jak można zaoszczędzić miejsce, montując na niewielkiej przestrzeni kocioł gazowy, a pod nim zasobnik c.w.u. Takie rozwiązanie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

TOP