NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Montaż kotła – Płock

Montaż kotłów centralnego ogrzewania jest dziedziną, w której należy wykazać się wiedzą i długoletnim doświadczeniem, aby zaproponować klientowi najlepszy system dla jego domu. W przypadku montażu tego kotła mieliśmy do czynienia także z regulatorem temperatury wody.

Podłączony podczas instalacji centralnego ogrzewania kocioł na pellet lub ekogroszek ma podajnik i palenisko retortowe, co sprawia, że po każdorazowym uzupełnieniu paliwa w zbiorniku klient może nawet przez kilka dni nie schodzić do kotłowni.

Ważne etapy montażu kotła centralnego ogrzewania

Nasz klient podczas pierwszej rozmowy poinformował nas o swoich oczekiwaniach, powierzchni domu oraz preferencjach dotyczących obsługi kotła. Doradziliśmy ekologiczny kocioł z podajnikiem. Sterownik EXPERT posiadający tryb „lato/zima” pozwala przełączać się z trybu zimowego dla grzania wody i pomieszczeń na tryb letni aktywujący wyłącznie pompę ciepłej wody.

Podczas instalacji wykorzystaliśmy standardowo wysokiej jakości rury i przewody, aby montaż kotła był odpowiednio uzupełniony i spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa. Typ kotła oraz obecność sterownika EXPERT sprawiają, że ciepło płynie do grzejników, zasila ogrzewanie podłogowe, wspomaga także prawidłowe działanie pompy cyrkulacyjnej CO.

Aby montaż kotła z podajnikiem przyniósł długotrwałe korzyści

Prace nad montażem kotła w domu klienta w Płocku zakończyliśmy zgodnie z planem, przekazując klientowi wszelkie niezbędne informacje dotyczące obsługi i eksploatacji. Instalacja działa sprawnie, dając ciepło w domowych pomieszczeniach oraz zapewniając ciepłą wodę bez ograniczeń i konieczności instalowania dodatkowych urządzeń.

TOP