NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Montaż kotła co Porter GS w Ostrołęce

montaż kotła porter gs w Ostrołęce

Kotły C.O., to nic innego jak kotły centralnego ogrzewania, potocznie często nazywane piecami centralnego ogrzewania. Warto jednak pamiętać, że kotły i piece C.O. różnią się od siebie. Cechą charakterystyczną pieców jest to, że oddają one ciepło w bezpośredni sposób do otoczenia i nagrzewają się poprzez spalanie węgla, drewna oraz innych paliw. Kotły zaś za pomocą paliwa, którym może być również węgiel czy drewno, ogrzewają wodę i dzięki temu para wodna lub ciepłe powietrze trafiają bezpośrednio do grzejników, które następnie oddają ciepło do otoczenia.

Wybór kotła C.O. do domu jednorodzinnego z Ostrołęki

Właściciel domu jednorodzinnego z Ostrołęki początkowo skontaktował się z nami w celu konsultacji. Zastanawiał się, który z kotłów najlepiej sprawdzi się w jego domu. Ostatecznie zdecydował się na kocioł POPTER GS. Jest to model z górnym spalaniem, w wersji ze sterowaniem oraz nawiewem. Klientowi zależało na możliwości opalania przede wszystkim drewnem i brykietami drzewnymi.

Kocioł ten można jednak zasilać również węglem, miałem węglowym oraz innymi rodzajami paliwa. Duża komora zapewnia możliwość wrzucania większych polan, co wpływa na wydłużony czas działania.

Klient nie będzie też martwił się o to, że dom szybko się wyziębi i będzie musiał często dokładać do kotła.

Montaż kotła C.O. POPTER GS

Kocioł centralnego ogrzewania zainstalowaliśmy w kotłowni, która znajduje się na poziomie parteru. Jest to coraz częstsze rozwiązanie, które jest znacznie wygodniejsze, niż kotłownia znajdująca w piwnicy. Do montażu wykorzystaliśmy wysokiej jakości rury, które zapewnią bezpieczny przepływ ciepła, oraz przewody spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Domownikom zależało na wysokim komforcie cieplnym i pełnym wykorzystaniu przestrzeni, dlatego w kuchni, salonie oraz łazience zastosowaliśmy również ogrzewanie podłogowe.

Dzięki temu w tych pomieszczeniach nie trzeba było instalować kilku grzejników.

Kotły i Grzejniki w Ostrołęce

Rodzinę z Ostrołęki zaskoczył nasz szybki montaż, a także wygoda w codziennym użytkowaniu nowego kotła C.O. Ciepłe kaloryfery, podłoga i oczywiście woda, a przy tym brak konieczności częstego zaglądania do kotłowni sprawiają, że ogrzewanie domu nie jest zajęciem pochłaniającym dużo czasu.

TOP