NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kocioł gazowy ekonomiczną i wygodną formą ogrzewania w Płocku

kocioł gazowy konwencjonalny zamontowany w Płocku

Wydajne i łatwe w obsłudze piece centralnego ogrzewania z powodzeniem zastępują przestarzałe i nieekonomiczne kotły węglowe. Ostatnio mieliśmy przyjemność zainstalować piec C.O. w domu jednego z naszych Klientów w Płocku.

Wybór odpowiedniego kotła

Wstępna rozmowa z zainteresowanym pozwoliła nam poznać jego oczekiwania, tak abyśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie. Nasz Klient szukał ekonomicznej i solidnej opcji, a jednocześnie czegoś prostego w obsłudze. Fachowcy z naszej firmy uznali, że kocioł gazowy konwencjonalny w pełni spełni oczekiwania nabywcy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji elementy kotła i komin nie są narażone na działanie agresywnych kwaśnych skroplin, co przekłada się na trwałość tych pieców.

Przedłużoną żywotność kotła C.O. gwarantuje również duży zakres modulacji palników, przez co mogą one pracować w dłuższych cyklach, gdyż rzadziej włączają się i wyłączają.

Montaż kotła C.O

Znając już oczekiwania naszego Klienta, niezwłocznie przystąpiliśmy do montażu kotła C.O. Kocioł zamontowaliśmy metodą natynkową przy pomocy montażowej płyty przyłączeniowej. Następnie poprowadziliśmy przewody łączące płytę montażową z instalacją.

Zainstalowaliśmy pompę obrotową i odpowiednio nastawiliśmy jej prędkość, biorąc pod uwagę parametry instalacji C.O.

Położyliśmy potrzebne rury, uszczelniliśmy oraz zabezpieczyliśmy instalację.

Kotły C.O nie tylko w Płocku

Dzięki fachowemu podejściu naszych specjalistów, z firmy Kotły i Grzejniki cały proces instalacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Dziś nasz Klient cieszy się domowym ciepłem dostarczanym przez profesjonalny piec centralnego ogrzewania.

Montujemy kotły C.O. nie tylko w Płocku, ale także na terenie całego województwa mazowieckiego. Ty także możesz zaznać komfortu, decydując się na skorzystanie ze źródeł ciepła oferowanych przez naszą firmę.

TOP