NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Pompa ciepła De Dietrich Alezio Evolution AWHP

Pompa ciepła De Dietrich Alezio EvolutionPompa ciepła De Dietrich Alezio Evolution AWHP składa się z dwóch modułów: wewnętrznego i zewnętrznego, działających na zasadzie powietrze-woda i wykorzystujących dwa ciche, pracujące ze zmienną prędkością wentylatory typu osiowego.

W zależności od wybranego modelu, urządzenie może ogrzewać i chłodzić lub ogrzewać i klimatyzować. Jego funkcjonalność podnosi zintegrowana grzałka elektryczna. Pompa pracuje w temperaturze do -20 st. C. wydajny parownik zbudowany został z tworzących harmonijny zespół aluminiowych łopatek i rurek z miedzi.

De Dietrich Alezio Evolution AWHP

Pompa została zaprojektowana tak, by jej obsługa była dla Ciebie bezpieczna i wygodna w codziennym użytkowaniu – posiada ona zawór bezpieczeństwa, ogranicznik prądu rozruchowego oraz automatyczny odpowietrznik i regulator przepływu. Bezproblemowe działanie zapewniają jej rezerwa mocy oraz pojemnik antyuderzeniowy.

Szczegółowe informacje oraz specyfikację techniczną przekażą nasi pracownicy – zapraszamy do kontaktu.

TOP