NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Pompa Ciepła Junkers

pompa ciepla junkersPompa ciepła do c. w. u. Supraeco model W SWI 270-2X bardzo efektywnie produkuje ciepłą wodę przy bardzo niskim wykorzystaniu zewnętrznych źródeł ciepła. Układ czerpie energię przede wszystkim z powietrza, jednak urządzenie może też być połączone z instalacją solarną lub kotłem – za pomocą wężownicy. Takie rozwiązanie pozwala na równoległą współpracę dwóch urządzeń. Niewątpliwym atutem tej pompy jest zdolność do produkowania ciepłej wody o temperaturze nawet do 60 stopni bez użycia grzałki. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie oszczędności nawet do 75% w porównaniu z tradycyjną metodą ogrzewania z wykorzystaniem węgla lub gazu.

Supraeco W SWI 270-2X gwarantuje najwyższą efektywność działania

Jako dodatkową zaletę wymienić należy wyposażenie pompy w czytelny ekran LCD , który pozwala precyzyjnie programować pracę urządzenia, odczyt zużycia energii, temperatur i czasu pracy.
Więcej informacji dotyczących tego urządzenia udzielą Państwu nasi pracownicy – nasze dane kontaktowe dostępne są TU.

TOP