NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Trendy w estetyce grzejników dekoracyjnych

Grzejnik dekoracyjny biały Warszawa

Grzejniki dekoracyjne zyskują coraz większą popularność – są nie tylko estetycznym elementem wykończeniowym, ale też nie ustępują funkcjonalnością grzejnikom o tradycyjnym kształcie. Zobaczmy, co nam proponują styliści wnętrz w zakresie grzejników dekoracyjnych do łazienek.

Dekoracyjne grzejniki do stylowych łazienek

Modne jest ostatnio urządzenie domowych łazienek na wzór salonów kąpielowych i łazienek spa, a więc w taki sposób, by wnętrza te wpływały swoją estetyką na poprawę nastroju, sprzyjając relaksowi, niż żeby przypominały użyteczne pomieszczenia, które znamy z dawnych lat. W ten trend świetnie wpisują się właśnie dekoracyjne grzejniki.

Dekoracyjny kształt grzejnika, czyli jaki

Jeśli decydujemy się na minimalistycznie urządzoną łazienkę, świetnie sprawdzi się w niej grzejnik o kształcie innym niż klasyczny. Mamy tu do dyspozycji:

  • wariantywne kształty klasycznej drabinki,
  • fantazyjne formy wykonane na wzór nowoczesnych rzeźb – okrągłe, narożne, zygzakowate.

Taki grzejnik będzie w łazience tak ważny jak umywalka czy ozdobne płytki. Jeśli wybierzemy nie model naścienny, ale montowany prostopadle do ściany, powstanie wtedy dekoracyjne przepierzenie w postaci grzejnika, który wcale grzejnika nie przypomina.

Dekoracyjny kolor grzejnika

Gdy jesteśmy miłośnikami wyrazistych zestawień kolorystycznych, także wybierając grzejnik do dekoracji łazienki, będziemy mieli spore pole manewru. Poza tradycyjnymi białymi grzejnikami, w ofercie wielu producentów znajdziemy grzejniki czarne i srebrne, ale też awangardowe:

  • w kolorze miedzi i starego złota modele stylizowane na retro,
  • awangardowe, energetyczne kolory, jak lionka czy fuksja.

Ponadto dostępna jest też opcja indywidualizowania koloru grzejnika za dodatkową opłatą. W ten sposób mamy do wyboru wszystkie odcienie palety RAL, co w praktyce oznacza, że dzięki nieszablonowemu kolorowi każdy grzejnik nabierze dekoracyjnych walorów.

Grzejnik dekoracyjny w łazience Warszawa

Grzejniki dekoracyjne też są funkcjonalne

Poszczególne modele można doposażyć w:

  • grzałkę elektryczną – by korzystać z grzejnika także wtedy, kiedy instalacja centralnego ogrzewania nie jest uruchomiona,
  • wieszaki i relingi – w ten sposób będziemy mogli suszyć ręczniki czy drobną garderobę.

Ponadto to, to jak grzejnik został umiejscowiony i zamontowany wpływa na optyczne walory wnętrza – pionowe modele nadają pomieszczeniu smukłości i sprawiają, że wygląda na większe.

Trendy wspierane fachowymi umiejętnościami

By grzejnik niezawodnie pełnił swoje funkcje, musi być jeszcze odpowiednio zamontowany. By montaż przebiegł bezproblemowo i w niekłopotliwy dla Ciebie sposób, warto wybrać dobrego specjalistę – pomoże Ci w tym znajomość 5 cech kompetentnego hydraulika.

TOP