NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Zalety kotłów indukcyjnych

piątek, 04 Maj 2018

Dbając o środowisko, należy wybierać takie rozwiązania, które podczas pracy emitują jak najmniej zanieczyszczeń. Jeżeli chodzi o ogrzewanie, to tutaj jednym z bardziej ekologicznych sposobów jest kocioł indukcyjny. Ten rodzaj pieca ma wiele innych zalet. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w ogrzewanie z wykorzystaniem kotła indukcyjnego.

Wymiana starego pieca na nowy to inwestycja na długie lata. Kotły CO na paliwa stałe są nie tylko bardziej wydajne, ale również wygodne w użytkowaniu. Dzięki wielu swoim zaletom zyskują coraz większe grono zwolenników. Sprawdź, co warto wiedzieć przed zakupem kotła CO na węgiel i zdecyduj, który rodzaj kotła będzie lepszy dla Twojego domu.

Czym wyróżniają się kotły na pellet

wtorek, 31 Październik 2017

Kotły na pellet uchodzą za urządzenia grzewcze, które spełniają wymogi tych, którym zależy na ogrzewaniu przyjaznym dla środowiska i oszczędnym. Czym wyróżniają się one spośród innego typu kotłów i co działa na ich korzyść – tego dowiesz się z dalszej lektury.

Jak wybrać właściwy kocioł gazowy

czwartek, 26 Październik 2017

Piece gazowe są ze względu na swoją funkcjonalność coraz chętniej wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych. Są bezkonkurencyjne pod względem komfortu użytkowania. Musimy jednak pamiętać o tym, że przede wszystkim to sprawność ich działania będzie decydowała o wysokości rachunków, a także o komforcie mieszkania. Dlatego warto wybrać takie urządzenie, które będzie najmniej problemowy w eksploatacji. Z

TOP