NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

5 cech kompetentnego hydraulika

Dobry hydraulik przy pracy Warszawa

Kompetencje hydraulika wpływają na jakość jego usług, a więc także na jakość wykonania projektów, w konsekwencji – na komfort użytkowania pomieszczeń wyposażonych w instalację wodno-kanalizacyjną w budynkach prywatnych i publicznych. Z tego artykułu dowiesz się, co wyróżnia dobrego specjalistę z branży hydraulicznej.

Wykształcenie hydraulika

Wiedzę w tym zawodzie trzeba nabyć, a umiejętności wyćwiczyć, ale to jeszcze nie wszystko. Dobrego hydraulika cechować będzie elastyczne, twórcze myślenie – przecież instalacje, z którymi pracuje, są różne: nowe i stare, projekty nowoczesne i opierające się na wykorzystaniu nowinek ze świata technicznego. Różne rzeczy mogą się zdarzyć w tej pracy i na różne sytuacje trzeba odpowiednio reagować.

Oczywiście, dzięki doświadczeniu fachowiec będzie pracował szybciej i efektywniej, a dzięki wiedzy – zaproponuje klientowi optymalne rozwiązania.

Pasja dla pracy

Pasja jest ważna w wielu zawodach, a w zawodzie hydraulika wiąże się z akceptacją stylu pracy i zaangażowaniem w jej wykonywanie. Ona też pozwala na efektywne radzenie sobie z presją, wynikająca z napiętych terminów, nieoczekiwanych sytuacji czy oczekiwań klientów. Hydraulik, który lubi swoją pracę, wykonuje ją na ogół lepiej, sprawniej. Ma też czas, by zgłębiać tajniki zawodu i poznawać branżowe nowości. Ponadto, tworzy w ten sposób pozytywny wizerunek firmy, w której pracuje.

Kompetencje komunikacyjne w zawodzie hydraulika

Zawód ten wymaga kontaktu z klientami – osobami prywatnymi, ale też zarządcami budynków czy inwestorami. Ludzie bywają różni, co w praktyce oznacza, że jedni wymagają merytorycznych wyjaśnień, a inni – zapewnień, że wszystko da się naprawić. Inaczej też pracować będzie hydraulik, instalując toalety w nowo powstającym budynku, a inaczej w domu, gdzie są dzieci i gdzie należy zwrócić uwagę na to, by nie zakłócać spokoju domowników.

Hydraulik przy zaworach Warszawa

Dbałość o jakość usług

Jakość usług to podstawa w zawodach serwisowych, takich jak hydraulika.

Fachowiec, który zwraca uwagę na wysokie standardy swoich usług, myśli o:

  • dyspozycyjności – nieoczekiwane zdarzenia mają miejsce o różnych porach dnia i nocy, trzeba mieć na uwadze i to, że klienci mogą zadzwonić w bardzo wczesnych, jak też bardzo późnych godzinach;
  • rzetelności – praca powinna być wykonana dobrze, tak by ani sam wykonawca, ani nikt inny nie musiał jej poprawiać, co niekiedy wiąże się z większym nakładem czasu;
  • terminowości – chodzi i o to, by nie spóźniać się na umówione wizyty serwisowe, ale też nie przekładać ukończenia projektu; dzięki doświadczeniu czas wykonywania usługi można dość dobrze oszacować;
  • konkurencyjnej wycenie usług – oczywiście, swoją pracę należy cenić, ale też szanować klienta; adekwatna do zakresu usługi cena dobrze świadczy o hydrauliku.

Przy takim nastawieniu, zadowolenie klienta jest wymiernym efektem pracy.

Kondycja fizyczna

Ostatnia sprawa – kondycja hydraulika. Wydawać by się mogło, że to dość błahe i nieznaczące, ale wystarczy uświadomić sobie zakres czynności, które codziennie wykonuje ten fachowiec (od przenoszenia sprzętu sanitarnego przez jego montowanie w często niewygodnych pozycjach, jak kucanie), by dojść do wniosku, że mobilność jest podstawą w tym zawodzie.

Wybór hydraulika może wpłynąć na to, jak później będzie się nam korzystało z instalacji wodno-kanalizacyjnej, warto więc wybrać dobrego fachowca lub firmę, oferującą takie usługi – wtedy marka firmy gwarantuje nam jakość pracy hydraulika.

TOP