NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Dobre grzejniki aluminiowe

Nowoczesnie i praktyczne grzejniki aluminiowe

W instalacjach centralnego ogrzewania grzejniki aluminiowe są bardzo często stosowane. Nagrzewają się szybko, dlatego w krótkim czasie zapewniają komfort cieplny w ogrzewanym pomieszczeniu. Ich niezwykła trwałość oraz odporność na uszkodzenia sprawia, że długo zachowują pierwotny wygląd.

Grzejniki C.O. aluminiowe – propozycja godna uwagi

Instalacje centralnego ogrzewania zmieniały się na przestrzeni lat między innymi dlatego, że ciężkie grzejniki żeliwne zostały wyparte przez nowoczesne konstrukcje. Grzejniki aluminiowe to klasyczne wzornictwo, które jest ponadczasowe i będzie dobrze uzupełniać wystrój każdego wnętrza.

Dzięki grzejnikom C.O. z aluminium można w skuteczny i efektywny sposób zadbać o miłą atmosferę domu, która często kojarzy się z ciepłem.

Dobry produkt

Solidny grzejnik aluminiowy łatwo rozpoznać biorąc pod uwagę następujące wytyczne:

  • materiał wykonania – wysokiej jakości stop aluminium i krzemu,
  • połączenia – człony składające się na grzejnik powinny być wyposażone w stalowe złączki oraz uszczelki odporne na działanie korozji,
  • profil – specjalnie wyprofilowane elementy oraz otwory w tylnej części grzejnika zapewniają lepszą konwekcję,
  • warstwa wierzchnia – kilka warstw farby chroniącej grzejnik i zapobiegającej ewentualnym uszkodzeniom,
  • waga grzejnika – lekka konstrukcja, a jednocześnie wytrzymała i trwała.

Istotna jest także możliwość szybkiego montażu, dlatego należy zwrócić uwagę na rury w pomieszczeniu, którymi będzie doprowadzana i odprowadzana woda. Sposób ich poprowadzenia w domu lub mieszkaniu ma duże znaczenie, ponieważ nie każdy układ rur będzie pasował do danego grzejnika aluminiowego.

Istotne funkcje grzejnika aluminiowego

Grzejnik aluminiowy szybko reaguje na zmiany temperatury ustawione za pomocą termostatu lub regulatora, dlatego dobrze sprawdza się w nowoczesnych instalacjach grzewczych. Przy zakupie grzejnika warto zapytać także o możliwość użycia specjalnej grzałki elektrycznej, która sprawdza się poza sezonem grzewczym, zapewniając ciepło kaloryferowi.

Kilka czynników, sprawia, że zastosowanie grzejnika aluminiowego jest lepszym rozwiązaniem niż instalacja C.O. z grzejnikami stalowymi lub żeliwnymi. Grzejnik aluminiowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z:

  • remontem instalacji centralnego ogrzewania – warto wymienić dotychczasowe grzejniki na nowe aluminiowe zgodne z aktualnymi standardami i parametrami,
  • systemem automatycznej regulacji temperatury – grzejnik aluminiowy szybko reaguje na zmiany temperatury,
  • koniecznością zwiększenia mocy grzejnika w przyszłościwieloczłonowe grzejniki aluminiowe dają możliwość prostego domontowania kolejnych elementów,
  • instalacją miedzianą – jeśli producent grzejnika dopuszcza jego montaż w instalacji miedzianej można to wykonać, jednak z zachowaniem wszelkich zaleceń.

Uniwersalność grzejnika aluminiowego polega również na tym, że można go montować w systemach zamkniętych centralnego ogrzewania, jak również w instalacjach otwartych, jeżeli producent danego modelu grzejnika aluminiowego dopuszcza taką opcję. Aby to sprawdzić należy zapoznać się z dokumentacją techniczną danego modelu.

Grzejniki aluminiowe warte polecenia

Korzystając z propozycji naszej firmy możecie Państwo wybrać grzejniki aluminiowe, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Pozytywne opinie klientów w województwie mazowieckim – Warszawie, Piasecznie, Ostrołęce, Płocku i Radomiu, a także wielu innych miastach – wpływają na duży wybór grzejników dostępnych za naszym pośrednictwem.

TOP