NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Funkcjonalny grzejnik – sprawdzone źródło ciepła

Funkcyjny łazienkowy grzejnik wiszący

Grzejnik to ważny element instalacji centralnego ogrzewania, ponieważ jest on bezpośrednim przekaźnikiem ciepła do pomieszczenia. Aby utrzymać odpowiednią temperaturę wnętrza należy wybrać właściwy model i wielkość w zależności od metrażu. Bogata gama grzejników dostępnych na rynku ułatwi dokonanie tego wyboru.

Grzejniki łazienkowe dla wymagających

Projekt łazienki obejmuje umiejscowienie grzejników, lecz nie jest to wielkim wyzwaniem dla projektantów wnętrz dzięki kreatywności producentów. Nowoczesne grzejniki mają moc kształtów i kolorów, od klasyki po nietuzinkowe rozwiązania. Dzięki temu zwykła ściana zyska charakter, a funkcjonalność grzejnika będzie spełniana każdego dnia.

Duży grzejnik łazienkowyPrzykładem bogatej gamy wyposażenia są między innymi grzejniki łazienkowe Purmo. Na ich przykładzie widać, jak wiele możliwości daje tak powszechny i niezbędny element wzbogacony o odpowiedni rys.

Współczynniki

Współczesne grzejniki różnią się ze względu na:

  • wymiary – mają wpływ na moc, więc należy je dobierać w zależności od wielkości łazienki,
  • kształt – od typowych płaskich kolektorów poprzez fantazyjne kształty rurek ułożonych pionowo, poziomo, lub w fantazyjne kształty typu fala,
  • kolor – popularna biel ma konkurencję w postaci całej gamy palety RAL, a także grzejników chromowanych o intensywnym połysku,
  • strukturę – do grzejników gładkich dołączyły modele o nietypowej teksturze, matowe oraz chropowate, także w bogatej gamie kolorystycznej,
  • opcję podłączenia grzałki elektrycznej – ciepły grzejnik również poza sezonem grzewczym.

Obecnie grzejniki łazienkowe są nie tylko źródłem ciepła, lecz także elementem dekoracyjnym, a dzięki bogatej palecie barw i kształtów mogą dobrze wyglądać nawet w najbardziej stylowo urządzonych wnętrzach. Szeroko pojęty wygląd to dziedzina, w której także trendy dotyczące łazienek są od dawna brane pod uwagę.

Suszarki łazienkowe, czyli grzejniki z zasilaniem elektrycznym

Poza sezonem grzewczym, kiedy grzejnik nie jest ciepły, warto zmienić nieco jego funkcjonalność podłączając specjalną grzałkę elektryczną. Grzałka ta zmieni grzejnik w suszarkę łazienkową, ponieważ dzięki zasilaniu elektrycznemu nie jest zależna od centralnego ogrzewania. Kolektory przez cały rok mogą dzięki temu mieć odpowiednią temperaturę.

Suszarki łazienkowe zasilane grzałką elektryczną są niezwykle funkcjonalne i zapewniają źródło ciepła jedynie przy użyciu prądu. W zależności od wymiarów mają kilka podstawowych funkcji, niezbędnych w chłodne dni.

Pozwalają między innymi:

  • suszyć na bieżąco ręczniki,
  • suszyć pranie, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym,
  • dogrzewać łazienkę.

Wybierając odpowiedni sprzęt można liczyć na oszczędne i efektywne dogrzewanie, często niezbędne w mieszkaniu, domu, lub innych obiektach z zamontowanymi grzejnikami. Warto rozważyć zakup grzałki już przy wyborze kaloryferów, aby docelowo mogły one pełnić rolę suszarek łazienkowych.

Aby grzejniki do łazienki były trafioną inwestycją

Proponujemy Państwu grzejniki do łazienki marki Purmo. O ich zaletach przekonali się już nasi klienci, a propozycję kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy, Radomia, Płocka, Ostrołęki, Piaseczna i województwa mazowieckiego, lecz do każdej osoby, która szuka pomysłu na własną łazienkę.

TOP