NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki dekoracyjne – niezwykła ozdoba

Dekoracyjny grzejnik od Purmo

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne przybierają nieraz tak fantastyczne kształty, że nie jest oczywiste, czy to właśnie grzejnik znajduje się na ścianie. Współczesne modele wyglądają często jak rzeźby, dzięki czemu przełamują tradycyjne wyobrażenie o grzejniku. Przeciwległy koniec to również grzejniki ozdobne, lecz bardziej stonowane i nawiązujące do tradycyjnych wzorów.

Grzejniki ozdobne dodają uroku wnętrzom

Projekt wnętrz w domu czy mieszkaniu uwzględnia również grzejniki, dlatego już na etapie planowania można dobrać odpowiednie grzejniki ozdobne, które wpiszą się w styl i klimat dowolnego pomieszczenia. Duży wyborów wzorów oraz barw pozwoli dostosować widoczne elementy grzewcze i stworzyć spójną całość.

Grzejniki ozdobne wykonane są przeważnie ze stali, w przypadku grzejników Purmo bywa też stosowana głęboko tłoczona blacha niskowęglanowa. Domeną grzejników ozdobnych jest między innymi:

  • jakość wykonania – perfekcja, która sprawia, że grzejniki mogą być zamieszczone w centralnych punktach domu,
  • funkcjonalność – modele pionowe mocowane do podłogi w formie ścianki działowej, modele do zabudowy narożnej,
  • kompatybilność – łatwe podłączenie do przewodów centralnego ogrzewania przy doborze modelu z odpowiednimi otworami,
  • wydajność – sprawne grzejniki funkcjonują prawidłowo i zapewniają przyjemne ciepło we wszystkich ogrzewanych pomieszczeniach.

Ozdobiony grzejnik dekoracyjny - stalowy

Innowacyjność projektów z ich funkcjonalnością połączone w grzejnikach ozdobnych to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, w którym grzejnik ma zdobić. Koszty poszczególnych modeli są rozsądne, można więc przy okazji wymiany instalacji cieplnej wymienić kaloryfery na zupełnie inny model.

Ciekawe rozwiązania w grzejnikach pokojowych

Wersje dekoracyjne grzejników pokojowych sprawdzą się dobrze zamiast tradycyjnych kaloryferów, zwłaszcza w salonach i pokojach gościnnych. Możliwość wykończenia płytą „inox” ze stali nierdzewnej pasuje idealnie do wnętrz nowoczesnych. Tak niezwykły efekt współgra zarówno z metalowymi, jak i szklanymi powierzchniami.

Grzejniki pokojowe dają wiele możliwości odnośnie ich podłączenia do zasilania C.O. Należy dokładnie sprawdzić, jak jest w domu lub mieszkaniu i wybrać odpowiednie grzejniki pokojowe z podłączeniem:

  • odpodłogowym – przewody grzewcze znajdują się pod podłogą; brak konieczności stosowania dodatkowej armatury,
  • bocznym – jednostronne typu góra-dół, rury zasilania oraz powrotu znajdują się w boku grzejnika,
  • siodłowym – dwustronne typu dół-dół, może spowodować spadek wydajności grzejnika o około 10%,
  • krzyżowym – dwustronne typu góra-dół, stosowane przy grzejnikach o długości powyżej 2 metrów.

Dobry montaż

Odpowiednio zamontowany grzejnik będzie długoletnią inwestycją. Producent marki Purmo na swoje grzejniki dekoracyjne udziela 10-letniej gwarancji, można się zatem spodziewać długotrwałego bezawaryjnego użytkowania.

Grzejniki pokojowe w wersji dekoracyjnej warto zatem wybierać od renomowanych producentów.

 

Kaloryfery ozdobne dostępne w stałej sprzedaży

Proponując Państwu kaloryfery ozdobne służymy fachową radą, bazując na długoletnim doświadczeniu. Marki sprawdzonych producentów docenili już klienci z Warszawy oraz wielu miast województwa mazowieckiego: Płocka, Radomia, Ostrołęki, Piaseczna. Używając danych w zakładce „Kontakt” również Państwo możecie skorzystać z naszej profesjonalnej obsługi.

TOP