NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki elektryczne jako stałe źródło ciepła

Kompaktowy grzejnik elektryczny z praktycznym panelem sterującym

Idea grzejników elektrycznych to już nie tylko tymczasowe dogrzewanie wynikające z przerw w dostawach gazu, lecz często rozwiązanie stosowane podczas całego sezonu grzewczego, lub jako uzupełnienie podaży ciepła z instalacji centralnego ogrzewania. Łatwe podłączenie i natychmiastowy efekt przekonują do siebie użytkowników.

Nowoczesny grzejnik elektryczny oszczędza energię

Zwiększanie temperatury w pomieszczeniach za pomocą grzejnika elektrycznego wiąże się jedynie z zakupem takiego grzejnika. Nie ma tu kosztów ani czasu poświęconego na instalację, konwektor może być uruchomiony od razu po podłączeniu do prądu. Jest to duże udogodnienie zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych.

Grzejniki elektryczne idealnie sprawdzają się również przy nagłych drastycznych spadków temperatur na zewnątrz, kiedy trzeba szybko dogrzać mieszkanie. Nowoczesne urządzenia są energooszczędne, a ich dodatkowe atuty to:

 • bezpieczeństwo – brak ryzyka zaczadzenia lub wybuchu instalacji,
 • niewielki ciężar i małe rozmiary wybranych modeli,
 • możliwość regulacji mocy,
 • cicha praca,
 • estetyka,
 • ograniczanie cyrkulacji kurzu w pomieszczeniu.Elegancki praktyczny grzejnik elektryczny

Bez organizowania pomieszczenia na kotłownie oraz bez konieczności budowania komina można w szybki i skuteczny sposób ogrzać powietrze do optymalnej temperatury. Takie rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest stały dostęp do zasilania elektrycznego, lub agregat prądotwórczy zapewniający działanie grzejnika.

Ogrzewanie elektryczne na miarę oczekiwań

Koszty ogrzewania elektrycznego mogą być znacznie niższe i przekonać do tego rozwiązania osoby niezdecydowane. Takie ogrzewanie warto planować już na etapie projektowania domu, aby bryła budynku powodowała minimalne straty ciepła, a korzystała z zasobów energii słonecznej. Ekonomiczne ogrzewanie jest dostępne i coraz bardziej powszechne.

Ważne kwestie

Niezwykle istotny jest wybór odpowiednich grzejników elektrycznych oraz kotła elektrycznego do centralnego ogrzewania, natomiast w kwestiach finansowych należy wybrać właściwą taryfę u dostawcy energii, co pozwoli dostosować opłaty do możliwości właściciela domu.

Na efektywność takiej instalacji składają się także:

 • regulowanie temperatury – sterowanie zależne od pogody oraz zmniejszanie temperatury pod nieobecność domowników,
 • ustawienie optymalnej temperatury – nie należy przegrzewać pomieszczeń,
 • odsłonięte grzejniki – nie należy zastawiać źródeł ciepła,
 • rozmieszczenie czujników i termostatów – dla uniknięcia ryzyka przypadkowego oziębienia lub przegrzewania (na przykład w przeciągu lub na słońcu),
 • metoda wietrzenia pomieszczeń – prawidłowa technika to krótkotrwałe wietrzenie przy oknach otwartych na pełną szerokość i zakręconym termostacie.

Rozsądne gospodarowanie ogrzewaniem elektrycznym pozwoli zaoszczędzić 30% energii elektrycznej w porównaniu z przypadkowymi ustawieniami i brakiem zainteresowania działaniem kotła centralnego ogrzewania.

Nowoczesne, inteligentne systemy pozwalają ograniczyć zaangażowanie domowników do minimum.

Grzejniki elektryczne Purmo sprawdzone przez klientów

Przedstawiając Państwu propozycję grzejników elektrycznych polecamy modele marki Purmo. Działanie tych grzejników jest zgodne z oczekiwaniami, a klienci z województwa mazowieckiego i miast takich jak Warszawa, Piaseczno, Ostrołęka, Płock i Radom, którzy skorzystali z naszej oferty przekonali się o ich niezawodności.

TOP