NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Grzejniki pokojowe inne niż zwykle

Grzejnik pokojowy Warszawa

Jeśli zależy nam na estetycznym zagospodarowaniu przestrzeni w mieszkaniu czy domu, możemy sięgnąć po wiele sposobów. Mało kto myśli jednak o tym, że tak konieczne i praktyczne urządzenia jak grzejniki mogą się przysłużyć podniesieniu walorów wizualnych pokoju. Sprawdźmy, jak osiągnąć taki efekt.

Niecodzienny grzejnik

Najpopularniejsze na polskim rynku są wciąż grzejniki płytowe. Jeśli więc zależy nam na tym, by nasze wnętrza zyskały niecodzienny charakter, możemy wybrać grzejniki aluminiowe, nazywane też włoskimi. Zostały one zaprojektowane z dużą dbałością o walory estetyczne – poza tym, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

Zagraj kolorystyką grzejnika pokojowego

Kolor odgrywa ważną rolę w aranżowaniu domowych przestrzeni. Konkretne akcenty barwne mogą zenergetyzować wystrój, albo go ujednolicić. W wersjach minimalistycznych sprawdzają się więc grzejniki w kolorach zbliżonych do ścian lub innych elementów w pokoju – nie tylko białe, ale też szare czy kremowe. Z kolei we wnętrzach o nasyconych barwach sprawdzą się intensywne kolory.

Natomiast w pokojach odznaczających się ekspresywną stylistyką doskonale zaprezentują się grzejniki dobrane na zasadzie kontrastu. Możemy sobie wyobrazić salon umeblowany w bieli i czerni z grzejnikiem nie tradycyjnie białym, ale czarnym. Świetnie prezentują się także soczyste kolory – malinowy, czerwony czy limonka. Taki grzejnik będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale także niebanalną ozdobą.

Niestandardowe grzejniki pokojowe Warszawa

Postaw na formę grzejnika do pokoju

Jeśli nie chcemy bawić się kolorem albo jeśli chcemy uzyskać jeszcze bardziej ekstrawagancki efekt, możemy wybrać grzejniki pokojowe o formach frontu innych niż klasyczny prostokąt czy kwadrat. W ofercie wielu producentów znajdziemy rozmaite kształty geometryczne lub przypominające awangardowe rzeźby. Obok takich dekoracji trudno przejść obojętnie.

A może grzejniki pokojowe w funkcji obrazów

Ciekawym rozwiązaniem są przeznaczone do pokoi grzejniki typu panelowego, które zaprojektowano tak, by możliwe było zindywidualizowanie wyglądu panelu.

W takich modelach frontowa część grzejnika może być ozdobiona poprzez:

  • wykonanie nadruku,
  • naniesienie fototapety.

W ten sposób zyskujemy absolutnie niepowtarzalny grzejnik z rodzinnym portretem, reprodukcją ulubionego dzieła sztuki czy kadrem z ulubionej kreskówki naszego dziecka. Grzejniki wyposażone w zindywidualizowane panele sprawdzą się w pokojach dziennych, sypialniach, a także w pokojach naszych maluchów.

W innym miejscu na naszym firmowym blogu poznasz.

TOP