NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kotły na ekogroszek – piec w nowoczesnym wydaniu

Piec C.O. na ekogroszek

Komfort wynikający z optymalnej temperatury pomieszczeń sprawia, że przyjemniej jest przebywać we własnym domu. Dzięki kotłom na ekogroszek można stale utrzymywać dobre warunki we wnętrzach, dbając przy tym o własne zdrowie i środowisko. Piec oraz cała instalacja cieplna pozwolą skutecznie zapewnić ciepło we wszystkich pomieszczeniach.

Dobry wybór spośród kotłów na ekogroszek

Ekogroszek to paliwo stałe produkowane z węgla kamiennego lub brunatnego przy zachowaniu obowiązujących norm i standardów. Jego spalanie skutkuje mniejszą zawartością szkodliwych substancji w spalinach. Warto wybierać paliwa wysokiej jakości, ponieważ dzięki temu kotły na ekogroszek osiągają lepsze parametry grzewcze.

W kotłach na ekogroszek istotnych jest wiele kwestii, które należy brać pod uwagę decydując się na ten rodzaj pieca.

Dobra inwestycja

Jest to inwestycja na lata, dlatego tym bardziej należy zwrócić uwagę na fundamentalne kwestie:

  • jakość wykonania – konstrukcje żeliwne oraz ze stali w poszczególnych piecach różnią się grubością; im grubsze ścianki tym dłuższa żywotność,
  • szczelność konstrukcji – producenci dają często gwarancję na szczelność połączeń spawanych, duże znaczenie ma tutaj także budowa i działanie klamki,
  • pojemność zasobnika paliwa – większa pojemność to minimum wysiłku przy obsłudze kotła; paliwo można uzupełniać co kilka dni, aby utrzymany był proces spalania,
  • dozowanie paliwa – na przykład automatyczne dozowanie podajnikiem ślimakowym na żeliwny palnik,
  • proste czyszczenie – konstrukcja umożliwiająca łatwe wybieranie popiołu powstałego w wyniku spalania ekogroszku.

Godny uwagi piec na ekogroszek powinien być wydajny. Model należy dobrać indywidualnie między innymi w zależności od metrażu domu i oczekiwanych efektów cieplnych, aby poczucie komfortu mogło towarzyszyć domownikom każdego dnia.

Atuty nowoczesnych kotłów na ekogroszek

Kotły na ekogroszek mają już ugruntowaną pozycję na naszym rynku rodzimym oraz na rynkach zagranicznych. Ich popularność sprawia, że producenci tworzą nowe rozwiązania, które pozwalają jeszcze skuteczniej korzystać z tych konstrukcji przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa własnego oraz ochrony ekosystemu.

Odpowiedni wybór, odpowiednia forma

Wybierając taką formę ogrzewania można zauważyć wiele zalet już od początku użytkowania kotłów grzewczych, a także z upływem czasu jako długofalowe korzyści.

Do niewątpliwych atutów kotłów na ekogroszek można zaliczyć:

  • nieprzerwaną pracę podczas całego sezonu grzewczego,
  • precyzyjny mechanizm automatycznego dozowania paliwa,
  • dużą wartość opałową, czyli ilość uzyskanego ciepła,
  • oszczędność w porównaniu z wydatkami na ogrzewanie olejowe lub prądem,
  • paliwo w postaci ekogroszku dostarczane w opakowaniach wygodnych do składowania.

Zadowalające rezultaty przekładają się na zainteresowanie kotłami grzewczymi wśród osób, które szukają skutecznych i wygodnych form ogrzewania. Inwestycja we właściwą metodę to pierwszy krok do oszczędności.

Nasza propozycja dotycząca kotłów na ekogroszek

Nasi dotychczasowi klienci z Warszawy, Radomia, Płocka, Ostrołęki czy Piaseczna, którzy wybrali kotły na ekogroszek firmy Vaillant, przekonali się już o ich zaletach. Do współpracy zapraszamy także Państwa. Z przyjemnością przedstawimy najlepsze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym.

TOP