NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Kotły Rakoczy – ogrzewanie od firmy z historią

Firma Rakoczy - uznany producent kotłów C.O.

Kotły Rakoczy swój początek mają w Nisku, a rok 1970 to data, kiedy w firmie Rakoczy rozpoczęła się produkcja kotłów C.O. Już pierwsze kotły na węgiel i koks były tak trwałe, że służyły nabywcom przez kilkadziesiąt lat. Kolejne etapy to między innymi sieci oraz przyłącza gazowe, a także dalszy rozwój i udoskonalanie ówczesnych osiągnięć.

Rakoczy Stal – firma godna polecenia

Nazwa Rakoczy Stal to nie tylko nazwa firmy. To przede wszystkim marka wysokiej klasy kotłów centralnego ogrzewania, dzięki którym pojęcie komfortu i bezpieczeństwa będzie bliskie każdemu użytkownikowi. Szczególna staranność jest widoczna w każdym elemencie tych kotłów, dzięki czemu instalacja jest szczelna oraz funkcjonalna.

Duży wybór kotłów Rakoczy pozwala podzielić je na kilka głównych kategorii w zależności od paliwa oraz innych indywidualnych właściwości.

Wśród kotłów marki Rakoczy Stal można wymienić kotły na:

  • ekogroszek – model GIGAR,
  • drewno – model MAXDREW, opcjonalnie także na brykiet drzewny,
  • węglowe – PORTER D oraz PORTER DS,
  • uniwersalne – PORTER G oraz PORTER GS, na drewno, brykiety drzewne, węgiel, miał węglowy.

Jako osobną kategorię można podać kotły dwupaleniskowe MULTIMAX, gdzie paliwo stanowi ekogroszek, pellet, drewno oraz miał. To połączenie dwóch kotłów i dwóch palenisk z możliwością ręcznego lub automatycznego podawania paliwa. Dla wygody użytkowania można zamontować zasobnik paliwa po lewej lub prawej stronie.

Kocioł MAXDREW marki Rakoczy

Nowoczesne kotły C.O. – ich ceny i jakość

Solidne kotły C.O. to mądra inwestycja, dlatego warto przeznaczyć na konkretny model większą kwotę, ponieważ takie kotły spełniają najwyższe normy i w porównaniu z konkurencją niższej klasy mogą dać w perspektywie większe oszczędności.

Większa wydajność kotłów C.O. oraz dodatkowe funkcje warte są aktualnych rynkowych cen.

Dobra marka

Kotły Rakoczy, które idealnie sprawdzają się w domowych instalacjach centralnego ogrzewania, są dobrym przykładem na to, jak w jednym korpusie można umieścić wiele pożądanych i wartościowych funkcji.

Dla kotłów C.O. wynikają z nich poniższe zalety:

  • redukcja kosztów ogrzewania – oszczędności kotłów Rakoczy na ekogroszek w porównaniu z ogrzwaniem LPG mogą wynosić nawet ponad 40% w skali roku,
  • dostosowanie mocy kotła – kotły można dobierać w zależności od tego, jak izolowany jest budynek oraz jaka jest jego kubatura,
  • możliwość doboru paliwa – w przypadku kotłów uniwersalnych paliwo można dobrać pod kątem ekonomicznym, a także dostępności danego surowca w okolicy,
  • opcja grzania wody – w sezonie grzewczym woda jest nieustannie ciepła, kiedy piec pracuje; poza sezonem użytkowany będzie zasobnik z wężownicą,
  • zdalne sterowanie – za pomocą komórki lub komputera osobistego można kontrolować moduł oraz zmieniać ustawienia.

W kotłach Rakoczy jeden załadunek może wystarczyć na 5-7 dni ciągłej pracy. Jest to niezwykle komfortowe, a przy cichej i bezawaryjnej pracy sprawia, że funkcjonowanie pieca jest bardzo nowoczesne, zaś jego obsługa ograniczona do minimum i nieabsorbująca.

Takie kotły C.O. to domowe ciepło niemal bez wysiłku.

Piec C.O. na pellet z podajnikiemKotły C.O. od sprawdzonego dystrybutora

Przedstawiając Państwu kotły C.O Rakoczy Stal proponujemy fachową pomoc, opartą na naszym doświadczeniu w dystrybucji. Województwo mazowieckie, w tym Warszawa, Piaseczno, Ostrołęka, Płock i Radom to jedne z licznych lokalizacji, w których już działa wiele zakupionych u nas kotłów C.O.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji, gwarantujemy profesjonalną obsługę.

TOP