NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Purmo – grzej solidnie i w rozsądnej cenie

Purmo – grzej solidnie i w rozsądnej cenie

Przedsiębiorstwo Purmo to fińska firma, która znajduje się w czołówce europejskiej jeżeli chodzi o sprzedaż grzejników. Być może nie wszyscy znają tą markę, a szukając odpowiedniego dostawcy kaloryferów na pewno warto wziąć ich ofertę pod uwagę.

Purmo – grzanie sprawdzone w trudnych warunkach

Purmo należy do koncernu Retting ICC i jest to firma rodzinna posiadająca wieloletnią tradycję. Obecnie ich grzejniki podbijają rynki japońskie i chińskie. Ze względu na klimat, jaki panuje w Finlandii założyciele stanęli przed wyzwaniem ogrzania tamtejszych domów. Poprzez wieloletnie próby oraz udoskonalanie produktów firma szybko zdobyła uznanie i rozpoczęła ekspansję na całą Europę, przodując w branży produkcji grzejników.

ogrzewane mieszkanie za pomocą grzejników purmo

W Polsce w latach 50 XX wieku grzejniki Purmo zostały bardzo szybko docenione przez klientów. Dlatego też przedsiębiorstwo postanowiło uruchomić produkcję w naszym kraju i obecnie można znaleźć w ich ofercie:

  • grzejniki płytowe (firma Purmo jest ich największym producentem w Europie),
  • grzejniki łazienkowe,
  • grzejniki kanałowe,
  • pionowe i poziome grzejniki dekoracyjne,
  • grzejniki elektryczne,
  • grzejniki kolumnowe,
  • grzejniki konwektorowe.

W swojej ofercie posiadają również ogrzewanie podłogowe oraz system rurowy HKS.

Przedsiębiorstwo od początku było nastawione na szeroko zakrojony rozwój nie tylko kadry zarządzającej, techników, specjalistów ale także i produktów. Rozbudowana sieć dystrybutorów także wpłynęła na rozwój przedsiębiorstwa.

Szczególne znaczenie marki

Wśród swoich produktów (szczególnie grzejników) firma Purmo dba o wysoką jakość, która jest potwierdzona przez liczne certyfikaty jakości. Wspomniane produkty wyróżniają się tym, że są podwójnie malowane. Używane są do tego dwie metody: kataforeza (tzw. technika podkładowa) oraz napylanie elektrostatyczne. Te dwa zabiegi umożliwiają grzejnikom firmy Purmo zachowanie wysokiej trwałości i jakości.

Do produkcji grzejników używana jest również najwyższej klasy stal, a zgrzewanie jest wielopunktowe. Grzejniki produkuje się dzięki najnowszym technologiom a każdy produkt końcowy jest sprawdzany pod kątem emisji ciepła oraz trwałości.

Purmo, czyli obsługa klienta w najlepszym wydaniu

kolorowy grzejnik od PurmoCiekawą rzeczą, jaką oferuje to przedsiębiorstwo jest to, że na życzenie klienta dostarczą oni kolorowy grzejnik a do wyboru jest aż 200 kolorów! Poza standardowymi rozmiarami można nabyć również te nietypowe, które zostaną przygotowane specjalnie na zamówienie klienta.

Przedsiębiorstwo Purmo ma w Polsce około 250 autoryzowanych dealerów, którzy pomogą wybrać odpowiedni grzejnik. Trudno znaleźć negatywne opinie o tym przedsiębiorstwie ze względu na ich politykę zorientowaną na klienta.

Specjalne grzejniki

Specjalnie dla niego grzejniki Purmo posiadają gwarancję na 10 lat (co nie zdarza się często w tej branży). Co szczególnie powinno interesować klienta to fakt, że produkty Purmo są bardzo uniwersalne i sprawdzają się zarówno w jednorurowych jak i dwururowych instalacjach centralnego ogrzewania. Firma realizuje również programy służące środowisku naturalnemu.

Przedsiębiorstwo Purmo to wysoka jakość za dobrą cenę. Trudno znaleźć firmę, która będzie miała w swojej ofercie tak wiele typów grzejników. Kupując grzejniki tej firmy można być pewnym, że dokonało się dobrego wyboru.

TOP