NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Viessmann – niemiecka jakość w Twoim domu

niezawodny kocioł viessmann

Jednym z wiodących producentów kotłów grzewczych, wykorzystujących najnowsze zdobycze techniki hydraulicznej jest znana i ceniona firma Viessmann. W dzisiejszym artykule postaramy się przyjrzeć bliżej temu potentatowi w swojej branży.

Co warto wiedzieć o firmie Viessmann? Na pewno to, że jest jedną z największych i najbardziej znanych marek w branży grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej. I to, że za dwa lata będzie obchodziła swoje setne urodziny.

budynek firmy viessmannPoczątki przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo powstało w 1917 roku w Allendorf w Niemczech i obecnie zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. Ma swoje zakłady produkcyjne w 11 krajach i wytwarza w nich ponad 56% wszystkich produktów, które są znane głównie ze swojej wytrzymałości oraz innowacyjności.

Założyciel Johan Viessmann już od początku stawiał na ulepszanie swoich produktów oraz badania nad nowymi technologiami spalania, które pozwoliłyby na jak najlepsze zużycie energii. Jako pierwszy zastosował stal nierdzewną do produkcji kotłów grzewczych, co już na ówczesne czasy było przełomowym rozwiązaniem. Schedę po ojcu przejął syn i to jemu przedsiębiorstwo Viessmann zawdzięcza dalsze sukcesy, gdyż oprócz skupienia się na produktach szukał on także rozwiązań ulepszających pracę oraz proces produkcji.

Produkty firmy Viessmann są znane na całym świecie również dzięki temu, że za ich przyczyną technika grzewcza posunęła się tak daleko w swoim rozwoju.

Asortyment Viessmanna

Głównymi produktami marki Viessmann są systemy grzewcze do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, dla obiektów przemysłowych oraz użytkowych. Firma Viessmann skupia się na zaspokajaniu potrzeb rożnych klientów oraz oferuje:

  • indywidualne rozwiązania grzewcze o mocy od 1,5 do 120.000 kW, takie jak kondensacyjne kotły wiszące i stojące, spalinowe moduły kogeneracyjne,kocioł viessmann
  • instalacje solarne,
  • kotły specjalne i paleniskowe,
  • pompy ciepła,
  • systemy fotowoltaiczne,
  • projekty dla sieci ciepłowniczych oraz wiosek bioenergetycznych,
  • grzejniki,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła,
  • mikrokogeneracja.

To oczywiście nie wszystkie produkty jakie oferuje firma, aczkolwiek można powiedzieć, że w zakresie asortymentu systemów grzewczych jest ona najbardziej bogata i praktycznie można w niej znaleźć wszystko co przyda się podczas ogrzewania budynku.

Ważnym kryterium jakie charakteryzuje firmę Viessmann jest to, że potrafi ona skonstruować oraz zaoferować indywidualny, kompletny system grzewczy oparty o czyste nośniki energii takie jak gaz ziemny czy płynny, olej opałowy, drewno, energię słoneczną czy też ciepło natury.

Społeczna odpowiedzialność biznesu według Viessmanna

instalator z viessmann wykonujący instalacje coOprócz wysokiej jakości produktów, przedsiębiorstwo Viessmann oferuje także pomoc dla instalatorów, deweloperów czy własnych pracowników poprzez systematyczne podnoszenie ich kwalifikacji. Współpracując z przedstawicielem tej firmy klient ma pewność, że współpracuje z partnerem, który odpowiednio doradzi i dobierze system grzewczy do konkretnego budynku. W Polsce istnieje pięć oddziałów tej firmy (Wrocław, Poznań, Warszawa, Mysłowice i Gdańsk) oraz jeden zakład produkcyjny w Legnicy.

Ponadto na terenie naszego kraju działa policealna szkoła Viessmanna, które kształci swoich pracowników oraz kontrahentów w zakresie zastosowania oraz doboru systemów grzewczych.

Viessmann dba nie tylko o swoich pracowników i kontrahentów ale także o klientów, dlatego oferuje zawsze korzystne warunki cenowe i gwarancyjne oraz stworzył 24- godzinną infolinię, na której można uzyskać wsparcie techniczno – serwisowe przez siedem dni w tygodniu. Oprócz telefonicznego wyjaśnienia czy też rozwiązania problemu, w razie większej awarii systemu grzewczego to właśnie konsultanci dbają o to, aby serwis przyjechał do klienta jak najszybciej.

Przedsiębiorstwo Viessmann pomaga także swoim klientom w sprawie finansowania ich systemu grzewczego na różne sposoby, doradzając w sprawie dofinansowań, dotacji, kredytów i leasingu, limitów remontowych oraz w spraw finansowania Jednostek Samorządu Terytorialnego. Innym udogodnieniem dla klientów jest gwarancja na wymiennik ciepła ze stali szlachetnej, w który to wyposażone są wszystkie kotły kondensacyjne Viessmanna.

Więcej informacji

Aby uzyskać szczegółowe informacje najlepiej jest zwrócić się do partnerów firmy Viessmann, którzy pomogą i doradzą wybrać system grzewczy. Można to także zrobić za pomocą konfiguratora znajdującego się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Podsumowując, firma Viessmann to długoletnia tradycja i niemiecka jakość. Kupując produkty tej firmy mamy pewność, że posłużą one przez wiele lat a w razie awarii producent nie pozostawi nas samym sobie.

TOP