NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Ogrzewanie domu drewnem w Radomiu z nowoczesnym kotłem Rakoczy

montaż kotła maxdrew rakoczy w Radomiu

Tym razem przyjechaliśmy do Radomia, aby zainstalować kocioł Maxdrew Rakoczy. Właścicielowi domu jednorodzinnego bardzo zależy na środowisku naturalnym, dlatego też wybrał kocioł, do którego paliwo stanowi naturalny, łatwo odnawialny składnik przyrody, którym jest drewno.

Kotły c.o. na drewno – wygoda i naturalność

Spójrzmy na montowany przez nas w Radomiu kocioł. Posiada on sporych rozmiarów drzwiczki, z opcją otwierania na prawo/lewo. Można przez nie włożyć duże kawałki drewna, spalane w pojemnej komorze załadunkowej. Dzięki temu nie trzeba często dorzucać do paleniska. Domownicy ucieszyli się z tego udogodnienia, bo stanowi dla nich oszczędność czasu.

Właściciel domu zwrócił się do nas z pytaniem, czy tego typu piece c.o. są przystosowane do spalania także gorszej jakości drewna. W montowanym przez nas modelu można używać również paliwa słabszej jakości. Pomocna w tej kwestii staje się przepustnica powietrza wtórnego, ulokowana w drzwiczkach komory załadowczej.

W okresie, gdy drewno podlega sezonowaniu, można stosować również brykiet drzewny.

Dodatkowe udogodnienia

Rzecz niezwykle istotna – temperatura kotła. Możemy ją dowolnie regulować. Tą funkcję zapewnia miarkownik ciągu kominowego. Aby zaoszczędzić na cieple, nie tracąc go wiele, kocioł został wyposażony w zawirowywacze powietrza. Dzięki temu udogodnieniu spaliny z kotła ulatują wolniej.

Tego typu piece centralnego ogrzewania można również dokładnie wypoziomować za pomocą regulowanych stopek.

Inne elementy

Rury użyte przez nas do instalacji systemu spełniają najwyższe standardy. Cechują się niezawodnością i trwałością. Dzięki nim ciepło rozprzestrzenia się równomiernie po całym budynku.

Klient z rodziną są zadowoleni z nowego kotła C.O. Spełnia on wszystkie oczekiwania domowników, a jego montaż przebiegł zgodnie z planem. Kocioł opalany drewnem lub brykietem jest rozwiązaniem tradycyjnym, naturalnym i korzystnym finansowo dla użytkowników.

Ważne jest, aby urządzenia grzewcze zawsze były montowane przez specjalistów, co zapewni bezpieczeństwo ich użytkowania. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Być może następnym razem opiszemy Twój nowy kocioł C.O.

TOP