NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Naturalne ciepło w domu w Siedlcach – kocioł C.O na pellet

kocioł z palnikiem pelletowym SAS w Siedlcach

W pewnym jednorodzinnym piętrowym domu w Siedlcach montowaliśmy ostatnio kocioł na pellet. Klient był zdecydowany na tę formę ogrzewania głównie dlatego, że tego typu kotły C.O. to wyjątkowo energooszczędne rozwiązanie. Pozwalają w niedrogi i bardzo skuteczny sposób ogrzewać dom.

Kotły C.O. na pellet – oszczędne i ekologiczne

Z uwagi na wygodę i powierzchnię domu Klient zdecydował się na kocioł dwupaleniskowy Rakoczy MULTIMAX. Jest to kocioł C.O. z zasobnikiem i opcją automatycznego pobierania, co zapewni domownikom dużą wygodę użytkowania. W sezonie grzewczym wystarczy raz na kilka dni napełnić zbiornik paliwem i kocioł może pracować bezustannie. Nie trzeba więc martwić się, że po powrocie z pracy do domu za progiem powita nas chłód.

Pellet jest ekologicznym opałem i podczas jego spalania wytwarza się niewielka ilość dwutlenku węgla – co jest nie tylko ekologiczne, ale i bezpieczne. Poza tym podczas spalania pelletu pojawia się tylko niewielka ilość popiołu.

Warto przy tym wspomnieć, że już dwa kilogramy tego opału można porównać do jednego litra oleju opałowego – można więc mówić o wysokiej efektywności pelletu.

Sterowność i wygoda

Podczas instalacji kotła podajnikowego, automatycznie pobierającego paliwo stałe, zastosowaliśmy rury wysokiej jakości oraz zamontowaliśmy liczniki. Odpowiednie zabezpieczenie całego systemu grzewczego dało możliwość korzystania ze wszystkich zalet kotła Rakoczy. W każdej chwili właściciel może palić również ekogroszkiem, miałem i drewnem. Wszystko zależy od preferencji, temperatury na zewnątrz oraz kosztów danego surowca – a ten czasami jest zmienny, w zależności od roku i pory roku.

Fachowe zalety

Piec C.O. Rakoczy oferuje nie tylko zautomatyzowaną pracę podajnika, wentylatora oraz pomp, ale również możliwość kontrolowania kotła przy pomocy regulatora znajdującego się w pokoju, lub przez Internet. Trudno wyobrazić sobie rozwiązanie wygodniejsze niż indywidualne ustawianie parametrów grzewczych z dowolnego miejsca.

Klient z Siedlec bardzo chwali sobie to rozwiązanie i ze względu na cykliczne wyjazdy często z niego korzysta.

TOP