NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: biuro@kotlygrzejniki.pl

Solter

Solter jest marką, którą tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Produkty znajdujące się w gamie ofertowej firmy to przykłady przemyślanych konstrukcji, gdzie wykorzystano starannie dobrane elementy danego systemu.

Skuteczność

Całość tych działań jest prowadzona w taki sposób ze względu na chęć sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wszystkie grzejniki, znajdujące się obecnie w ofercie Solter, wyróżnia:

 • wysoka jakość idąca w parze z przystępną ceną,
 • obecność innowacyjnych systemów i rozwiązań technologicznych,
 • nowoczesny wygląd urządzeń,
 • solidne wykonanie z wysokiej klasy materiałów,
 • długi czas gwarancji producenta,
 • możliwość serwisowania w autoryzowanych punktach.

Firma Solter zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych i systemów instalacyjnych nowej generacji. Projekty poszczególnych grzejników są owocem pasji specjalistów, którzy pracują w tej branży od wielu lat.

Różnorodność produktów sprawia natomiast, że każdy Klient ma szansę optymalnego dopasowania grzejników względem własnych oczekiwań.

Oferta marki Solter

Solter to bogactwo rozwiązań w dziedzinie szeroko pojętej techniki grzewczej.

Jako przykłady warto wskazać między innymi:

 • ogrzewanie podłogowe,
 • systemy solarne,
 • grzejniki łazienkowe,
 • inne przykłady armatury łazienkowej,
 • zmiękczacze wody,
 • podgrzewacze wody użytkowej,
 • zasobniki.

Na uwagę zasługują również systemy instalacyjne Solter Pex, bazujące na wielowarstwowych rurach PERT/AL/PERT, łączonych poprzez zaprasowanie.

To absolutna szczelność połączeń i trwałość oceniana na 50 lat nieustannego użytkowania.

Grzejniki łazienkowe Solter

Oferta grzejników łazienkowych Solter również wygląda imponująco i często poszerza się o kolejne propozycje. Na chwilę obecną Państwa zainteresowanie mogą wzbudzić poniższe przykłady.

 1. SHAPE – zostały wykonane metodą piecową, co ma duże znaczenie dla estetyki produktu. Spoiwa są praktycznie niewidoczne, a podłączenie zlokalizowane w dolnej części grzejnika z opcją użycia grzałki elektrycznej, czyni z Solter SHAPE grzejniki sprawdzające się zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 2. AR – kolejny przykład grzejników wyprodukowanych metodą piecową. Podczas ich tworzenia posłużono się stalą o niskiej zawartości węgla, co przekłada się na długą żywotność produktów. Ciśnienie robocze modelu AR może osiągać nawet 1,3 MPa.
 3. A – grzejnik objęty gwarancją wieloletniej żywotności. Wykonano go z niestopowej stali niskowęglowej. Temperatura pracy produktu może wynosić do 95º Celsjusza.
 4. L (z podłączeniem bocznym) lub LS (z podłączeniem środkowym) – w ich standardowym wyposażeniu znajdujemy korek 1/2” i odpowietrznik ręczny o tej samej wielkości.
 5. I — grzejniki łazienkowe wyprodukowane ze stali o obniżonej zawartości węgla. Występują w kolorze białym, a standardowe przyłącza dla tego modelu to 1/2” Gw.
 6. C – przypomina swoją formą drabinkę. Doskonale sprawdza się w podstawowej roli źródła ciepła, ale poza tym może służyć również jako suszarka na bieliznę lub ręczniki.

Grzejniki łazienkowe Solter zostały zaprojektowane i stworzone tak, aby ich kupno stanowiło inwestycję na lata. Dowodem na to jest m.in. długość gwarancji, jaką są objęte omawiane produkty.

Dlaczego Solter?

O firmie Solter można z powodzeniem mówić jako o marce zasługującej na zaufanie. Proponujemy Państwu grzejniki łazienkowe Solter, które w zdecydowany sposób wyróżniają się na tle konkurencji.

Inwestycja w grzejniki pochodzące z tej oferty to komfort użytkowania, prostota montażu oraz dobre proporcje jakości do ceny.

Ważne jest również bezpieczeństwo użytkowania – efekt nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wysokiej jakości surowców oraz tworzyw.

Nowoczesne rozwiązania

Jeżeli brakuje Państwu czasu lub znajomości asortymentu przed podjęciem ostatecznej decyzji, oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie profesjonalistów.

Zachęcamy do kontaktu – z naszą pomocą szybciej znajdziecie Państwo satysfakcjonującą opcję.

TOP