NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Solter

Produkty marki Solter to urządzenia grzewcze i systemy instalacyjne o bezkonkurencyjnej jakości, tworzone z pasją przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Znajdziemy wśród nich innowacyjne rozwiązania pozwalające na perfekcyjnie dopasowanie produktu zarówno do naszych oczekiwań, jak i różnych wymagań budowlanych czy finansowych.

Solter zapewnia solidność wykonania

Rzetelność i dbałość o jakość wykonania produktów firmy Solter są gwarancją wieloletniego, bezproblemowego użytkowania – zarówno w przypadku grzejników łazienkowych czy armatury, jak i systemów instalacyjnych. Producent zwrócił uwagę, by wszystkie te elementy były wytrzymałe. Ponadto dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zamkniętym w atrakcyjnym wizualnie designie z łatwością można dobrać modele wpisujące się w rozmaite aranżacje – od nowoczesnych po klasyczne. Firma, skupiając się na najnowocześniejszych osiągnięciach, proponuje dobrą jakość w rozsądnej cenie, co doceniło już wielu klientów, usatysfakcjonowanych dokonanym wyborem. Takie grzejniki chce się mieć.

TOP