NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Solter

solter logo

Markę Solter stworzyli profesjonaliści z bogatym, wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu powstały produkty spełniające wysokie normy, które stawia branża instalacyjna. Ich cechą jest rozsądna cena towarzysząca niezawodnej jakości.

Stacje uzdatniania wody marki Solter

Firma oferuje klientom trzy typy jednokolumnowych kompletnych zmiękczaczy wody do użytku domowego w zależności od ilości osób, które będą z nich korzystały.

  • Solter 10 – sprawdzi się w domach zamieszkiwanych przez 2 osoby;
  • Solter 15 – przeznaczony został do korzystania w domach 4-osobowych;
  • Solter 22 – dedykowano 6-osobowym gospodarstwom domowym.

Dzięki tym stacjom uzdatniania woda jest czysta, pozbawiona różnego rodzaju osadów czy kamienia. Ich zamontowanie ogranicza zużycie środków piorących (w wodzie zmiękczonej lepiej się pienią, a więc są wydajniejsze), a także wpływa na jakość funkcjonowania instalacji wodnej i grzewczej – zminimalizowane zostają awarii instalacji, bojlerów, zmywarek czy pralek.

Ponadto zmiękczona woda pozwala na zachowanie estetyki i higieny armatury łazienkowej i kuchennej, na których nie pojawiają się ślady kamienia.

Nowoczesne rozwiązania techniczne dla domu

Solter dba o to, by funkcjonalność szła w parze z designem. Stacje uzdatniające wodę z logo tej marki wyposażone są w elektroniczne sterowanie typu objętościowego zgodne z normą europejską EN 14743. Wielodrogowy zawór sterujący sterowany jest mikroprocesorowo. Użytkownik na elektronicznym wyświetlaczu widzi, jak postępuje proces zmiękczania. Podkreślić należy, że opiera się on na funkcji proporcjonalnej regeneracji, co zapewnia niskie, adekwatne do potrzeb zużywanie wody i soli.

Urządzenie wykorzystuje największy – z dostępnych na rynku – zakres ciśnień roboczych: od 1 do 8 b.

Solter troszczy się o swoje produkty

Producent pomyślał o tym, by oferowane przez niego urządzenia były solidnie wykonane, ale miały prostą konstrukcję, co zmniejsza ryzyko pojawienia się usterek. Gdyby się jednak takie pojawiły, firma prowadzi autoryzowany serwis i udostępnia części zamienne.

O tym, że stacje Solter są produktami najwyższej klasy świadczy także długi okres gwarancji. O tym wszystkim dowiedzą się Państwo z oferty firmy Kotły i Grzejniki, która działa w wielu miastach województwa mazowieckiego.

TOP