NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Zestaw Solarny Vaillant

zestaw solarny vaillantDzięki wdrożeniu systemu bezciśnieniowego Vaillant możemy zagwarantować bezpieczną pracę układu grzewczego. Technologia Drainback nie dopuszcza, by w stanie stagnacji czynnik grzewczy, czyli glikol, przegrzał się i zagotował. Drainback pozwala na samoczynny spływ glikolu z kolektora słonecznego w stanie spoczynku. Pozostaje on wtedy w naczyniu przelewowym, a kolektor i jego orurowanie są „suche”.

Zestaw solarny bezciśnieniowy Vaillant efektywnym wspomaganiem ogrzewania

System Drainback jest skuteczną metodą ochrony przed przegrzewaniem kolektora, która zapobiega temu, by element grzewczy zmienił swoje właściwości fizyko-chemiczne oraz stracił odporność na zamarzanie.

O możliwościach zastosowania tego systemu wszelkich informacji udzielają nasi konsultanci – zapraszamy do skontaktowania się z nimi.

TOP