NASZA OFERTA

1 Sprzedaż kotłów, grzejników renomowanych marek: Viessmann, Vaillant, Rakoczy oraz Purmo.
2 Montaż - oferujemy bezpłatny montaż elementów centralnego ogrzewania.
3 Akcesoria

Zajmujemy się sprzedażą i montażem kotłów, grzejników centralnego ogrzewania na terenie województwa mazowieckiego. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia montażowe w takich miastach jak: Warszawa, Piaseczno, Radom, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Ciechanów, Mława oraz wiele innych.

OBSŁUGA KLIENTA

Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob - 9:00AM-15:00
tel. 795-262-323
e-mail: [email protected]

Vaillant

Spółka Vaillant to historia sięgająca 1874 roku o powstałej w Niemczech firmie będącej obecnie jednym ze światowych liderów techniki grzewczej. Kotły Vaillant, a także inne produktowe owoce działań firmy z charakterystycznym zającem w logo, cieszą się zasłużoną renomą.

Gazowe kotły Vaillant

Szeroka gama kotłów gazowych Vaillant tworzona jest w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania i potrzeby klientów. Tradycja łączy się tutaj z innowacyjnością, dzięki czemu sprawdzone rozwiązania mają odbicie w najnowszych technologiach.

Wśród kotłów gazowych Vaillant wszystkie modele posiadają specjalne certyfikaty, a także spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Dzięki temu można mieć pewność, że kotły gazowe Vaillant jednofunkcyjne i dwufunkcyjne są:

  • energooszczędne,
  • funkcjonalne,
  • bezpieczne,
  • wydajne,
  • nowoczesne.

Istotny jest także wygląd i w tej kwestii również widać, że kotły Vaillant tworzą ludzie z pasją. Takie urządzenia można z powodzeniem umieścić w kuchni, czy łazience, gdzie będą dyskretnie dopełniać pozostałe elementy wyposażenia wnętrz.

TOP